מבשרת ציון: הנהג ניסה להתניע את הרכב - רימון יד שהוטמן התפוצץ

רימון יד שהוטמן בחלקו האחורי של רכב מסוג אאודי התפוצץ הבוקר במבשרת ציון בשעה שהנהג ניסה להתניע. למרבה המזל, הנהג לא נפגע ולרכב נגרם נזק קל בלבד. המשטרה פתחה בחקירה ותבדוק אם מישהו ניסה לפגוע בנהג, בן 36, המוכר למשטרה

חשד לניסיון חיסול. צילום ארכיון (חדשות 2)

חשד לניסיון חיסול הבוקר במבשרת ציון: רימון יד שהוטמן בחלקו האחורי של רכב מסוג אאודי A3 התפוצץ בשעה שהנהג ניסה להתניע את הרכב. למרבה המזל איש לא נפגע, ונזק קל בלבד נגרם לרכב. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי ככל הנראה הרקע לאירוע הוא פלילי.

בעל הרכב, גבר בן 36, מוכר למשטרה מעבירות קודמות. כוחות גדולים של משטרה וצוותי חבלה הוזעקו למקום. היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז ירושלים פתחה בחקירת האירוע, כשהחשד המרכזי הוא ניסיון חיסול על רקע פלילי.

השבוע בבת ים: חיסול לאור יום

בתחילת השבוע צעיר נרצח וצעיר נוסף נפצע קשה מאש שנפתחה לעברם בבת-ים מטווח קצר. עדי ראייה סיפרו למשטרה כי שני בני אדם רכובים על אופנוע ירי לתוך המכונית בה ישבו השניים, ונמלטו מהמקום.

הנרצח הוא מור אלגרבלי, צעיר בן 20 מחולון המוכר למשטרה מעבירות קלות שונות. אביו הוא דוד (דדה) אלגרבלי, יו"ר מועדון הכדורגל לזרוס חולון ואדם מוכר מאד בעיר. ביתה של משפחת אלגרבלי נמצא רחובות ספורים מזירת הרצח, ולכן בני המשפחה הגיעו במהירות למקום עם קבלת ההודעה הטראגית לפיה בנם נרצח.

גורם במשטרה מסר כי הנרצח לא מוכר כעבריין בכיר, ולכן ההערכה המרכזית בשלב זה היא כי מדובר ברצח על רקע כבוד ולא ב"חיסול ממוקד" בין עבריינים.