ת"א: תלמיד גנב כרטיס אשראי ממורות - והזמין סרטי פורנו ופיצות

שלוש מורות מבית ספר בתל-אביב גילו במקרה שכרטיסי האשראי שלהן חוייבו בהזמנת סרטי פורנו. תחילה הן חשדו בבני הזוג שלהן, אבל בעקבות "צירוף המקרים" החלו לחשוד כי מדובר באירוע שקשור לבית הספר - והתלוננו במשטרה. לאחר חקירה נעצר נער בן 15 שהודה במעשה: "ניצלתי את הזמן שהן השאירו את התיק בכיתה", הסביר

פורנו על חשבון המורה (אילוסטרציה)

תלמיד בן 15 מתיכון בצפון תל-אביב ניצל לפני כחודש את הזמן שבו המורות שלו השאירו את התיקים בכיתה ללא השגחה ויצא למסע שופינג לא כל-כך חינוכי על חשבונן. המורות גילו במקרה שמכרטיסי האשראי של שלושתן הוזמנו סרטי פורנו, חשדו שמדובר במישהו מבית הספר - והגישו תלונה במשטרה.

מחקירת המשטרה עלה החשד כי התלמיד העתיק את פרטי כרטיסי האשראי של שלוש ממורותיו, בחלק מהמקרים - תוך כדי השיעור, והזמין חבר שלו שלומד בתיכון אחר לבילוי על חשבון המורות. השניים הזמינו סרטי פורנו באינטרנט, הימרו באתרי הימורים ברשת, וכשהיו רעבים הזמינו פיצות וקינוחים. סכום הרכישות הסתכם באלפי שקלים.

המורות האשימו את הבעלים

בעקבות הרכישות החריגות באשראי פנו מחברת האשראי לאחת המורות ועדכנו אותה שכרטיס האשראי שלה חוייב בגין הזמנת סרטי פורנו רבים. המורה שלא חשדה בתלמידה, האשימה את בעלה המסכן, שהכחיש כמובן בתוקף את הרכישות.

המורה סיפרה על כך למורה אחרת בחדר המורים, ואז מורה שלישית ששמעה את השיחה התערבה: "גם מהכרטיס שלי הזמינו סרטי פורנו וגם בעלי אומר שזה לא הוא". רק אז החלו המורות לחשוד כי מדובר במשהו שקשור לבית הספר והגישו תלונה במשטרה.

בחקירה שערכו שוטרי חוליית הנוער של משטרת תל-אביב הצליחו השוטרים להגיע אל התלמיד שהודה במעשה ואמר: "ניצלתי את הזמן שהמורות השאירו את התיק בכיתה". התלמיד שוחרר בתנאים מגבילים.