כפ"ס: רצח את בת זוגו - והתאבד

המשטרה קיבלה דיווח על זוג המסתגר בחדרו ולאחר מכן נשמעו מספר יריות. כוחות הצלה שהגיעו למקום פרצו את הדירה ומצאו את בני הזוג, אורנה עידן וגבריאל סהר כשהם ירויים. הערכת המשטרה: עידן ביקשה להיפרד אחרי 10 שנות קשר. בעבר ניסה בן זוג אחר של עידן לרצוח אותה

מערכת יחסים של 10 שנים הסתיימה ברצח ובהתאבדות: אורנה עידן (49) וגבריאל סהר (57) נמצאו אמש ללא רוח חיים בדירה ברחוב שאול המלך בכפר סבא. על פי ממצאי הזירה, עולה כי עידן ככל הנראה נרצחה על ידי סהר, שהתאבד מייד לאחר מכן. זאת, על רקע כוונתה להיפרד מסהר.

כוחות משטרה שהגיעו לדירה ביחד עם צוותי מגן דוד אדום, בעקבות עדויות של אזרחים על קולות ירי שבקעו מהדירה, פרצו אליה ומצאו את בני הזוג.

עידן הייתה אם לתשעה ילדים, ויממה לאחר האסון הכבד שפקד את המשפחה מתברר כי היסטוריה ארוכה של אלימות עברה עליה. במשטרה אמרו אמש כי כשהייתה עידן רק בת שנתיים, שרף אביה את ביתם של הוריה, כשאמה הייתה בתוכו. היא נספתה בשריפה, ועידן גדלה ללא אם. אולם גם במציאת בני הזוג שלה, לא שיחק לה המזל.

נאנסה ונקברה בחיים

לפני כ-15 שנה חטף אותה אחד ממכריה, אנס אותה וניסה לקבור אותה בעודה בחיים בחולות תל ברוך. "הוא תפס אותי בשערות ומשך אותי לכיוון השיחים הגבוהים", סיפרה אז בראיון ל"ידיעות אחרונות". "הוא הרים אלה והתחיל להכות אותי בראש. הוא היה בטוח שמתתי, אבל הייתי בהכרה מלאה". אחרי שהצליחה להשתקם מניסיון הרצח, החלה לצאת עם סהר.

אלא שבתקופה האחרונה, לפי עדויות השכנים, ביקשה עידן להיפרד ממנו - אחרי תקופה ארוכה בה נהגו להיפרד ולחזור לקשר. גם במשטרה מעריכים, כי זו הייתה הסיבה לרצח ולהתאבדות, אמש.