הצצה לקלטת הילדים של החשוד בפדופיליה

ארבעה ימים לאחר שנעצר נתן ברוקנר, בחשד לביצוע מעשים מגונים בילד בן 12, אנו מציגים בפניכם קטעים מקלטת הווידאו שפרסם הבדרן הידוע בכינוי "יובל המבולבל החרדי". "אני בן אדם טוב. מעולם לא הרבצתי לילדים", הוא טוען. "אני לא יכול להשתנות. רוצה להפסיק לעשות שטויות". צפו בסרטון שכעת מקבל משמעות שונה לגמרי

"אני בן אדם טוב. מעולם לא הרבצתי לילדים" - כך בחר הבדרן החרדי נתן ברוקנר, "דוד החקיין", לפתוח את אחד ממערכוניו בדיסק שהוציא והפך ללהיט ענק במגזר. עכשיו מקבלות המילים הללו משמעות שונה לחלוטין, בעקבות מעצרו של ברוקנר בגין חשד לביצוע מעשים מגונים בתושב ירושלים בן 12.

ברוקנר בן ה-38, מי שזכה כבר לכינוי "יובל המבולבל החרדי", השתתף במאות מופעים וכיכב בקלטות ילדים רבות. באחד הדיסקים הוא מציג מה שכעת יכול להתפרש כווידוי. "אני לא יכול להשתנות", הוא אומר בטון עצוב. "אני רוצה להפסיק לעשות שטויות. אין לי תקווה, אני גמור".

הפרשה שמסעירה את העולם החרדי נחשפה לאחר שלפני מספר שבועות סיפר ילד בן 12 לאחיו כי ברוקנר הגיע לתלמוד התורה שבו הוא לומד, הזמין אותו לביתו וביצע בו מעשים מגונים. האח מיהר לדווח על כך במשטרה, והילד נחקר על ידי חוקר ילדים שקבע כי דבריו אמינים.

"בכמה הזדמניות נהג החשוד לבצע מעשים מגונים וללטף את אבריו האינטימיים של קטין בן 12", אמרה נציגת המשטרה רס"ב מירב בוזנח בדיון בבית משפט השלום בירושלים. "מדובר במקרה חמור".

ברוקנר עצמו מכחיש את המעשים וטוען כי הורי הילד סחטו אותו כספית וכי הוא העביר להם 200 שקל. "רואים אדם שמופיע ומצליח כלכלית ומחליטים לסחוט אותו", אמר בתגובה להאשמות סניגורו של "דוד החקיין", עו"ד אריאל לשם. "בגיל 38 לא מגלים לפתע שאדם הוא פדופיל. אם הוא היה כזה היו מגלים את זה קודם".