בן 36 נגע בעצמו כדי "לשמח" את הילדים החולים

האחות במשמרת הלילה בבית החולים לילדים "דנה" שבתל אביב, נתקלה במחזה לא שגרתי. בעוד שבדרך כלל מגיעים ליצנים ומפורסמים לשמח את הילדים, הלילה הגיע גבר בן 36 והכניס את ידו למכנסיו. לטענתו, כך הוא גורם שמחה לילדים. השופט לא התרשם מהסברו ושלח אותו להתסכלות פסיכיאטרית

ביקר בבית החולים ונגע בעצמו כדי לשמח את הילדים (חדשות 2)

עוד חשד למקרה של פדופיליה: אחות מבית החולים לילדים "דנה", הנמצא בתוך המרכז הרפואי איכילוב שבתל אביב, הבחינה במהלך הלילה כי גבר בן 36 מסתובב במחלקה כשידו בתוך מכנסיו. האחות הזעיקה את המשטרה, שעצרה את הגבר והיום הוא הובא לבית משפט השלום בעיר, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו.

אלמלא היה מדובר באירוע פלילי חמור, ניתן היה למצוא את הסברו של בן ה-36, משעשע. במהלך החקירה ובמהלך הדיון בעניינו סיפר כי עשה את המעשים הללו כדי לשמח את הילדים. חשוב לציין כי הגבר נתפס על ידי האחות בשעה הייתה 2:30 לפנות בוקר, וכל הילדים המטופלים בבית החולים ישנו כמובן. השופט לא השתכנע מההסבר של העצור, האריך את מעצרו ביום אחד ושלח אותו להסתכלות פסיכיאטרית.

מבית החולים איכילוב נמסר לחדשות 2 באינטרנט, כי "עיני הביטחון תמיד פקוחות. תוך שניות לאחר שזיהתה האחות את האדם בבית החולים, היא קראה לביטחון שעיכבו את האדם עד לבוא המשטרה".

כתב אישום נגד הקצין המצטיין

לבית משפט השלום ברמלה הוגש אתמול כתב אישום חמור בגין ביצוע שורה ארוכה של מעשים מגונים בקטינים שטרם מלאו להם 14 שנים נגד קצין מיחידה מובחרת בחיל המודיעין. על פי האישום, נהג הקצין להתעלל מינית בילדים בני שנתיים עד 12 הגרים בשכנות אליו ועליהם שמר בהיעדר הוריהם. הנאשם, כך נטען, הפשיל את בגדיהם של הילדים בעת שישנו, נגע באיבר מינם וביצע בהם מין אוראלי.

על פי האישומים נגדו, קורבנותיו של החשוד הם בנים ובנות, 17 במספר, ובמרביתם הוא ביצע את המעשים מספר פעמים. בזמן ביצוע המעשים כולם היו קטינים מגיל שנתיים. את המעשים ביצע הקצין בילדי השכנים במהלך שמרטפות. בין קורבנותיו היו גם חברים של אחיו הקטנים בזמן שהתארחו אצלו בבית, בנות דודותיו בבית דודתו ובמהלך חופשה באילת. מרבית מעשי הסדום בוצעו בשעות הלילה, בזמן שהילדים ישנו.