חשד: תושב ת"א הציע לבת זוגו להתחתן וגנב ממנה 700 אלף ש'

לבית המשפט המחוזי בתל אביב יובא הבוקר תושב העיר בן 31 החשוד כי ניהל קשר רומנטי עם בחורה אחת, ואולי אף יותר, במטרה לגנוב את כספן. הוא שכר דירת פאר בצפון העיר ואף הציע לאחת מהן להתחתן. החתונה לא תתקיים, אבל גרוע מזה - החתן הנוכל השאיר את "אהובתו" עם חובות של 700 אלף שקלים שגנב ממנה

חשבה שתתחתן ונשארה עם חובות בגובה 700 אלף שקל (חדשות 2)

רומן מסוכן: תושב תל אביב בן 31 חשוד כי ניהל קשר רומנטי עם צעירה ואף הבטיח לה להינשא, תוך שהוא מחזיר חובות לשוק האפור מחשבון הבנק שלה. על פי החשד, הצליח הצעיר להפיל קורבנות נוספים. עכשיו, צריכה הצעירה להתמודד עם שברון הלב הנוראי לאחר שגילתה את פרצופו האמיתי של אהובה. ואם זה לא מספיק, היא נשארה גם עם חובות של מעל ל-700 אלף שקלים בגללו.

החשוד הובא הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוחלט להאריך את מעצרו בארבעה ימים. החשדות המיוחסות לו הן קבלת דבר במרמה, זיוף ושימוש במסמך מזויף. על פי החשד הוא פגש את הצעירה והחל לבנות עימה קשר רומנטי, כשכל הזמן עומדת לנגד עיניו כוונה להונות אותה. כדי לא לעורר את חשדה ולהפגין את "אמיתות" רגשותיו האינטימיים כלפיה, אף שוחח עימה על חתונה לאחר תקופה קצרה בלבד לאחר שהכירו. כדי להסתיר את העובדה שהיה שקוע בחובות גדולים בשוק האפור, שכר דירת פאר ב"מגדלי מנהטן" בצפון תל אביב.

כשהרומנטיקה התעופפה באוויר, ביקש החשוד מזוגתו שתפתח חשבון בנק ואז לקח ממנה פנקסי צ'קים וזייף חתימות. בזכות כספה הצליח ככל הנראה החשוד להחזיר חלק מחובותיו בסכום של מעל 700 אלף שקלים - הכול מהחשבון של זוגתו.

חקירת הונאה של משטרת תל אביב מעלה את הסברה כי הגבר רימה קורבנות נוספים במטרה לגזול את כספם, תוך שהוא משכנע אותם להשקיע כספים בעסק שמנהל כשבפועל העבירם לשוק האפור. במהלך החקירה התברר כי גם נשים נוספות נפלו למצג שווא של הנוכל, אך התביישו להתלונן.

מהמשטרה נמסר כי נגד החשוד קיימים שני תיקים פליליים מעברו, גם הם על הונאה דומה, בה גנב מגרושתו 70 אלף שקלים, אך מסיבה לא ברורה התיקים לא התפתחו להגשת כתבי אישום.