בשל פציעת הצעירה במועדון: מנהלי "הפורום" בבאר שבע נעצרו

המשטרה עצרה בחשד לרשלנות את הבעלים והמנכ"ל של המועדון בבאר שבע שבו נפצעה קשה דורון גנון בת ה-19. גנון עדיין נלחמת על חייה לאחר שמבלה אחר נפל עליה. הם חשודים גם בניהול עסק ללא רישיון‎

מועדון הפורום, ארכיון (חדשות 2)

ימים ספורים לאחר פציעתה הקשה של הצעירה דורון גנון במועדון "הפורום" בבאר שבע, עצרה אמש (שלישי) המשטרה את בעל המקום ואת מנכ"ל המועדון בחשד לחבלה ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון, הפרת תנאי רישיון ושיבוש הליכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים נעצרו בתום חקירה שנערכה בתחנת באר שבע ועל סמך הראיות שנאספו על ידי המשטרה בימים האחרונים. היום בשעות הצהריים יובאו בכירי המועדון לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר. כבר אתמול ציינו במשטרה כי "צבר האירועים האחרונים במועדון מחייב בדיקה מעמיקה וכוללת של כלל ההיבטים".

כפי שפורסם אתמול לראשונה בחדשות 2 Online, שוקלת עיריית באר שבע במקביל להורות על סגירת המועדון שבו אירעה הפציעה הקשה, כשאחד הבליינים במקום נפל על החיילת הצעירה במהלך בילוי. מדובר במקרה אחד מיני רבים במועדון בעת האחרונה, ובבאר שבע בוחנים את האפשרויות המשפטיות העומדות על הפרק.

עדיין מאושפזת, גנון (באדיבות המשפחה)

בבית החולים סורוקה בבאר שבע מוסיף להיות קשה מצבה של החיילת בת ה-19, היא עדיין מורדמת ומונשמת. "היא הייתה במקום עם חברות טובות שיצאו לבלות ערב תמים של חופש מהצבא. הייתה מעין טריבונה שהן היו בחלק התחתון שלה. הסתבר שקבוצה אחרת כנראה השתוללה או קפצה ואחד מהם פשוט נזרק לעברה, הוא עף עליה, נפל על הצוואר שלה וגרם לה שבר של מספר חוליות בצוואר ופגיעה בגפיים", סיפר אביה יהודה.

אמש אמרו בעלי הפורום כי הם מברכים על כל בדיקה שמטרתה לשפוך אור על נסיבות הפציעה. לטענתם הם משתפים פעולה באופן מלא עם המשטרה. "קבוצת הפורום מתפללת לשלומה ומאחלת לה בריאות והחלמה מהירה. לצד זאת נדחית בתוקף כל טענה שיש בה להטיל דופי בהתנהלות הפורום בליל האירוע, בפרט בכל הנוגע לטענה כי במועדון נכחו אנשים מעבר לכמות שהותרה בחוק".