נתניה: קשישה הוכתה וננטשה בתחנת המשטרה על ידי בנה

שוטרי משטרת נתניה נאלצו לטפל בקשישה בת 80 המרותקת לכיסא גלגלים שהותקפה על ידי המטפלת הזרה שלה. על פי החשד, בנה של הקשישה זנח אותה בתחנה והשאיר אותה לבדה במקום. "אני לא רוצה לטפל בה", הסביר לשוטרים ההמומים

אל תשליכני לעת זקנה? אילוסטרציה (רויטרס)

קשישה בת 80 המרותקת לכיסא גלגלים ננטשה על ידי בנה בתחנת המשטרה בנתניה, לשם הגיעו השניים כדי להתלונן על המטפלת הזרה, שעל פי החשד הכתה אותה באכזריות.

אתמול בבוקר הוזעקו שוטרי נתניה לדירתה של הקשישה בעיר, בעקבות דיווח של עדת ראייה שהבחינה במטפלת הזרה מפליאה בה את מכותיה ללא רחמים. הקשישה סיפרה כי העובדת שהוצמדה לה, אזרחית ממולדובה כבת 40, תקפה אותה מספר פעמים, חבטה בה בפניה ובחזה ואף שפכה עליה מים.
המטפלת החשודה עוכבה לחקירה, אך שוחררה מאוחר יותר בתנאים מגבילים תחת צו הרחקה. לדברי השוטרים, בנה של המתלוננת התלווה לאמו לתחנה, אך השאיר אותה שם לבדה ועזב. "אני לא רוצה לטפל בה", הסביר.

השוטרים ההמומים עדכנו את פקידת הסעד התורנית בעירייה על מצבה של הקשישה והדגישו כי היא זקוקה להשגחה מיידית וצמודה. "גורמי הרווחה הציעו להלין אותה בלילה בבית אבות עד שימצאו מטפלת, אך היא סירבה בתוקף", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד ערן נח, סגן ראש משרד סיור בתחנת נתניה.

בינתיים, עד שנמצאה מטפלת חדשה והקשישה שבה לביתה, טיפלו השוטרים במסירות במתלוננת ודאגו לרווחתה. "התעקשנו שהיא לא תישאר לבדה", ציין פקד נח בסיפוק.