חשד: האחים קורידו תקפו ילדים בסכין

המשטרה עצרה הבוקר את האחים קורידו, לאחר שעל פי החשד ניסו לתקוף ילדים באזור מגוריהם בחיפה. האחים, בעלי עבר פלילי עשיר של עבירות פדופיליה, רדפו על פי החשד אחרי ילד קטן עם סכין, שהצליח רק במזל להימלט. בית משפט השלום בחיפה שיחרר את האחים למעצר בית

מי יגן על ילדי ישראל? האחים הפדופילים שלומי ואורן קורידו נעצרו הבוקר על ידי משטרת חיפה לאחר שעל פי החשד תקפו מספר ילדים בשכונת מגוריהם בעיר התחתית בחיפה. על פי החשד, באחד המקרים רדפו השניים אחר ילד בן 9 עם סכין בידם וניסו לפגוע בו, ורק במזל הצליח הילד להימלט.

המשטרה ביקשה הערב להאריך את מעצרם של האחים בבית המשפט השלום בחיפה, וזאת בעקבות עברם ה"עשיר" של האחים בעבירות פדופיליה, אך הם שוחררו למעצר בית. במהלך השנים האחרונות ישבו האחים קורידו פעמיים בכלא לאחר עבירות תקיפה בילדים, והוגשו נגדם יותר מעשר תלונות שונות. ברוב המקרים שוחררו האחים ולא הוגש נגדם כתב אישום בשל חוסר ראיות.

לפני כשישה חודשים, בעקבות לחץ ציבורי נרחב פנו האחים קורידו לבצע סירוס כימי במרפאה, לאחר שהודיעו כי ברצונם להיפטר מהדחף המיני כלפי ילדים. אך בתחילת השבוע נחשף בחדשות 2 כי האחים הפסיקו את סדרת טיפולי הסירוס לאחר טיפול אחד בלבד, בטענה כי הם "סבלו מתופעות לוואי".

לאחר שיחרור האחים למעצר בית מסרה עיריית חיפה כי בכוונתם להחרים שלושה כלבי ענק החיים בביתם המשותף של השניים

לפני כשבוע: רצח לאון קלנטרוב

רק לפני כשבוע נעצרו האחים אדיר ונאור סודמי, בחשד לרצח של הילד לאון קלנטרוב ז"ל בן ה-7 בבני עי"ש. נגד האחים סודמי הוגשו בעבר מספר פניות ותלונות, לאחר שנהגו להזמין ילדים קטנים לביתם ולצפות איתם בסרטים פורנוגרפים.

תושבי השכונה בה התגוררו האחים אמרו כי במשך שנים ידעו כי האחים סודמי בעייתיים ומסתובבים באזורים בהם נמצאים ילדים קטנים. על פי טענת המשטרה זוג האחים ביצעו יחד את הרצח של קלנטרוב ז"ל, שנמצא כפות מתחת למיטה בביתם.