תושב טייבה חשוד שפיתה גבר ממרכז הארץ ושדד אותו

משטרת טייבה עצרה צעיר בן 20 מטייבה בחשד שפיתה גבר ממרכז הארץ באתר הכרויות. השניים נפגשו לדייט רומנטי, שמהר מאוד הפך לשוד אלים ואכזרי. המשטרה עצרה את חבריו של תושב טייבה אשר, על פי החשד, סייעו לו לשדוד את הגבר התמים

הדייט שהסתיים בדרך לא רומנטית. אילוסטרציה (חדשות 2)

דייט מסוכן: גבר ממרכז הארץ שהגיע לדייט עם תושב טייבה לא תיאר לעצמו שהמפגש האינטימי לו ציפה כל-כך יסתיים בשוד אלים ואכזרי. משטרת טייבה עצרה היום ארבעה צעירים בני 20 מטייבה החשודים שביימו מפגש רומנטי ושדדו את תושב מרכז הארץ התמים.

על פי החשד יצר אחד החשודים קשר באתר הכרויות עם היהודי ופיתה אותו להיפגש. כאשר הגיע תושב מרכז הארץ, בתחילת חודש דצמבר, לנקודת המפגש שקבעו השניים בטירה, חשדו עוד לא עלה. בן זוגו לדייט אסף אותו במכונית והם נסעו לכיוון ביתו של הנהג. רק כשהבחין כי הנהג פונה לתוך סמטה חשוכה התחיל להילחץ, אולם זה היה מאוחר מדי.

בסמטה החשוכה המתינו חבריו של הנהג ויחד איתו הם תקפו את הגבר התמים, הפשיטו אותו מבגדיו ושדדו אותו באכזריות, כשהם משאירים אותו במערומיו ונמלטים מהמקום עם ארנקו ומכשירו הסלולרי.

משטרת טייבה עצרה תחילה את החשוד המרכזי שהודה ושיחזר את מהלך השוד ואף הוביל את החוקרים לשלושת חבריו השותפים לפשע. רס"מ רונן כץ, ראש צוות החקירה של האירוע, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי גם חבריו נעצרו ומודים במיוחס להם. ביום ראשון יוגש נגד הארבעה כתב אישום בגין שוד בנסיבות מחמירות.