כוכב הילדים החרדי חשוד שהטריד מינית ילדים

בעולם החרדי אין כמעט ילד שלא מכיר את "דוד החקיין". נתן ברוקנר, כוכב ילדים חרדי שכבר זכה לכינוי "יובל המבולבל" של המגזר החרדי נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים בילד בן 12. ברוקנר מכחיש וטוען כי מדובר בעלילה. במשטרה התעקשו ששמו ותמונתו של ברוקנר יפורסמו כדי שילדים נוספים שנפגעו ממנו לכאורה יתלוננו

"דוד החקיין" באחת מהופעותיו (אתר חב"ד)

משטרת ירושלים עצרה אתמול את הבדרן החרדי נתן ברוקנר, "דוד החקיין" בחשד שניצל מינית ילדים. ברוקנר נעצר לאחר שילד בן 12 התלונן שהוא ביצע בו מעשים מגונים - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות". הבדרן, שכבר זכה לכינוי "יובל המבולבל החרדי" מכחיש את המיוחס לו וטוען כי מדובר בניסיון סחיטה.

ברוקנר, בן ה-38, השתתף במאות מופעים, הופיע בקלטות ילדים והפך ללהיט במגזר. בעולם החרדי אין כמעט ילד שלא מכיר אותו. ברוקנר גם מככב בסרטים ודמותו מופיעה במרבית השכונות חרדיות. הפרשה נחשפה לאחר שלפני מספר שבועות סיפר ילד בן 12 לאחיו כי ברוקנר ה הגיע לתלמוד התורה שבו הוא לומד, הזמין אותו לביתו וביצע בו מעשים מגונים. האח מיהר לדווח על כך במשטרה, והילד נחקר על ידי חוקר ילדים שקבע כי דבריו אמינים.

"בכמה הזדמניות נהג החשוד לבצע מעשים מגונים וללטף את אבריו האינטימיים של קטין בן 12", אמרה נציגת המשטרה רס"ב מירב בוזנח בדיון בבית משפט השלום בירושלים. "מדובר במקרה חמור". ברוקנר עצמו מכחיש את המעשים וטוען כי הורי הילד סחטו אותו כספית וכי הוא העביר להם 200 שקל. מעצרו הוארך בארבעה ימים. המשטרה התעקשה ששמו ותומנתו יפורסמו כדי שילדים נוספים שהוטרדו על ידי לכאורה, יתלוננו במשטרה.

סניגורו של "דוד החקיין" עו"ד אריאל לשם מסר בתגובה ל"ידיעות אחרונות": מדובר בעלילה כדי לסחוט ממנו כסף. רואים אדם שמופיע ומצליח כלכלית ומחליטים לסחוט אותו. בגיל 38 לא מגלים לפתע שאדם הוא פדופיל. אם הוא היה כזה היו מגלים את זה קודם".