בן 33 ניסה לפתות בת 8 באינטרנט

גבר תושב המרכז נעצר לאחר שהורים דיווחו למנהל אתר אינטרנט כי בתם בת ה-8 מתכתבת עם גבר זר המציג עצמו כבן 25. מנהל האתר פנה למשטרה וזו עצרה אותו. בחיפוש במחשבים האישיים שלו התגלו תמונות עירום של קטינים וקטינות. המשטרה חושדת כי הוא הצליח לפתות ילדות באינטרנט לפגוש אותן, וניסה לאנוס אותן

חשד: פיתה ילדות להיפגש עימו ותקף אותן מינית (חדשות 2)

מכת מדינה נוספת נחתה עלינו: לאחר שרשרת מקרי אלימות, ותאונות דרכים - בימים האחרונים נחשפים עוד ועוד מקרים של פדופיליה. היום נעצר גבר בן 33 תושב אחת מערי המרכז בחשד לעבירות פדופיליה חמורות. על פי החשד נהג הגבר להיכנס לאתרי ילדים באינטרנט שם שוחח עם קטינות שיחות בעלות אופי מיני וכן הציע להן להיפגש עימו. חלק מהקטינות התפתו לחיזוריו, נפגשו עמו והותקפו מינית.

לפני כשבוע, פנה זוג הורים למנהל אחד מאתרי האינטרנט בהם פעל החשוד ודיווחו לו כי בתם בת ה-8 מתכתבת עם גבר המציג עצמו כבן 25. בעקבות הפניה, מסר מנהל האתר את פרטיו של הגבר למשטרה. צוות החקירה בראשותו של רפ"ק אודי שפרן עצר את החשוד, והמחשבים שהיו בדירתו הוחרמו. בבדיקה שנערכה במחשביו נתפסו תמונות וקטעי וידאו רבים של פורנוגרפיית ילדים.

מעצרו של החשוד הוארך אתמול בבית משפט השלום בפתח תקווה בשבוע ימים.

אתמול: התחזה לשוטר "וחיפש" על גופם של ילדים

שלושה נערים בני 15 שעשו אתמול את דרכם לחוג ג'ודו, נכנסו לסופרמרקט ברחוב בני אפרים בתל אביב. השלושה החליטו לגנוב ממתקים מהמדפים, הכניסו את הממתקים והתקדמו לכיוון היציאה. אלא שאז ניגש אליהם גבר כבן 30 שהציג עצמו כשוטר, וביקש מהם להתלוות אליו לבדיקה בפינת הרחוב. כאשר הגיעו למקום סמוי מן העין, ערך חיפוש על גופם של השלושה. הוא שחרר את השניים הראשונים וביקש לערוך "בדיקה יסודית יותר" בשלישי, והוביל אותו לפינה חשוכה - שם הפשיט אותו.

שני החברים, שבשלב זה כבר הבינו שלא מדובר בשוטר, הזעיקו את בני משפחתם שתפסו את החשוד עד לבואם של שוטרי תחנת תל אביב צפון. החשוד, תושב תל אביב, קשר את עצמו למיוחס
לו.

מעצרו של חשוד נוסף בפדופיליה הוארך הבוקר בארבעה ימים בבית משפט השלום בירושלים. האיש בן ה-39 חשוד שביצע מעשים מגונים בילד בן 12 במהלך השבועות האחרונים. על פי החשד, האיש שמתגורר במרכז ירושלים, הזמין את הילד לביתו, שם ביצע בו את זממו.החקירה החלה לאחר שהילד סיפר לאחיו העל המעשים. החשוד נעצר, והוא מכחיש כל קשר למעשה, אך מודה כי הוא מכיר את הילד. שני המקרים מצטרפים לשורת מקרים שנחשפו בשבוע האחרון ברחבי הארץ, שלושה מהם בצפון הארץ.