חשד: דקר את אשתו ופצע אותה קשה

המשטרה ערכה חיפושים נרחבים אחר גבר שעל פי החשד דקר את אשתו, פצע אותה קשה ונמלט מהמקום ואיתר אותו מספר שעות אחר כך. צוות מד"א שהגיע לבית השניים פינה את הפצועה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהיא אינה במצב יציב. המשטרה חוקרת את האירוע

דקר את אשתו ונמלט. אילוסטרציה (gettyimages)

גל האלימות בישראל אינו פוסק: אישה בת 38 נדקרה, על פי החשד על ידי בעלה, בביתם המשותף ביישוב הבדואי בסמת טבעון. האישה שנפצעה בפלג גופה התחתון פונתה לבית החולים רמב"ם כשהיא במצב קשה. הבעל נמלט מהמקום והמשטרה עצרה אותו מספר שעות מאוחר יותר.

ניידות משטרת זבולון ערכו חיפושים נרחבים אחר הגבר בן ה-44 החשוד כי דקר את אשתו מסיבה לא ברורה. לאחר מספר שעות הוא נעצר ונלקח לחקירה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ומנסה למצוא פרטים נוספים שיוכלו לשפוך אור על הפרשה. 

צוות מד"א כרמל קיבל קריאה בשעה 16:10 לאחר שנמצאה האישה כשהיא דקורה. עופר יעקב ממד"א כרמל סיפא לחדשות 2 באינטרנט "הפצועה נדקרה בבטנה והיא פונתה כשהיא במצב לא יציב לבית החולים".

בתחילת השבוע: גבר נדקר למוות בביתו

בתחילת השבוע נדקר למוות בביתו סרגיי קולסניקוב בן 28 מראשון לציון, על פי החשד על ידי חברו. החשוד במעשה אנדריי ליושצ'נקו הודה במעשה וסיפר בחקירתו כי הוא והנרצח יצאו באותו לילה לבלות, השתכרו ולאחר מכן חזרו לדירת הנרצח. שם הם המשיכו לשתות לשוכרה. ליושצ'נקו סיפר כי בשלב מסוים הם החלו להתווכח בניהם - ויכוח שנגמר ברצח של סרגיי במיטתו.