בן 39 שנעצר בחשד לפדופיליה: "מנסים לסחוט אותי"

תושב י-ם נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בילד בן 12. החשוד מצדו טוען שמדובר בעלילת שווא ושהוריו של הילד כבר קיבלו ממנו 200 אלף שקלים. למרות טענותיו, הוחלט להאריך את מעצרו ב-4 ימים

מעצרו של תושב ירושלים שנעצר בחשד לפדופיליה הוארך היום בארבעה ימים בבית משפט השלום בירושלים. האיש בן ה-39 שמתגורר במרכז העיר, חשוד שביצע מעשים מגונים בילד בן 12 במהלך השבועות האחרונים. על פי החשד, הוא הזמין את הילד לביתו, שם ביצע בו את זממו.

החקירה החלה לאחר שהילד סיפר לאחיו על המעשים, ובעקבות כך נעצר החשוד שמכחיש כל קשר למעשה. יחד עם זאת ציין בחקירתו כי הוא מכיר את הילד, אולם לדבריו מדובר בסיפור שהומצא כדי לנקום בו.

"שילמתי 200 אלף שקלים להורי הנער"

פרקליטו של החשוד ציין בבית המשפט כי מרשו הוא "בעל רגישות גבוה מאוד מבחינה אמוציונלית ואינו עשוי מסלע. בתור אדם שיש לו אתר אינטרנט מכובד, אשר אינו מתחבא מאף אחד - מפליא כיצד שופטים אותו ולא נותנים לו הזדמנות", ציין באולם הדיונים.

"מרשי קיבל טלפונים מצד גורמים שאיימו עליו כי אם לא ייענה לבקשותיהם, יגידו עליו כך וכך", הוסיף עורך דינו של החשוד. "הוא היה נתון לסחיטה, ומה לעשות - זה עובד". עוד מציין העורך הדין, כי מרשו העביר להורי הילד 200 אלף שקלים לבקשתם. לדבריו, "הוא לא פיתה את הילד במעות קטנות, אלא נפל קורבן לסחיטת הוריו של הילד, שרקמו נגדו עלילה".

למרות טענות החשוד, ציין השופט כי יש חשד סביר שהחשוד אכן ביצע את המעשים המיוחסים לו, והחליט כאמור להאריך את מעצרו בארבעה ימים.