האב החשוד ברצח בתו הפעוטה: "עושים לי משפט מבויים"

"לא נתנו לי להיות בקשר עם עורך הדין שלי", טען היום נחמן אינשין, האב החשוד ברצח בתו הפעוטה, במהלך הארכת מעצרו בביהמ"ש השלום בירושלים. עו"ד יעקב קמינסקי, פרקליטו של הנאשם טען פעם נוספת כי הוא אינו שפוי: "שירות בתי הסוהר לא ערוך לטפל באדם כזה". מעצרו של אינשין הוארך ב-8 ימים

"יש פה משחק מבויים מראש" - כך אמר היום נחמן אינשין, האברך בן ה-23 שחשוד ברצח בתו התינוקת פרומה, בפתח הדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים. מעצרו של אינשין הוארך בשמונה ימים נוספים.

הבוקר הובא אינשין להארכת מעצרו, אך הדיון הופסק לשעתיים בעקבות הצטרפות פרקליט חדש לצוות הסניגוריה. "אני לא יודע מה החשדות נגדי", אמר אינשין לפני שהופסק הדיון. "לא נתנו לי להיות בקשר עם עורך הדין שלי. למה לא נתנו לי לשוחח איתו?" שאל.

לאחר שהוחלט על הפסקת הדיון שב וטען עורך דינו של אינשין, יעקב קמינסקי, כי מרשו אינו שפוי. "הרגעים היחידים בהם הוא החל לדבר בצורה שפויה היו כשראה את אביו", אמר עו"ד קמינסקי לחדשות 2 באינטרנט. "המקום שלו צריך להיות במוסד. שירות בתי הסוהר לא ערוך לטפל באדם כזה".

אינשין עצמו, כך מתברר, משוכנע כי הוא שפוי לגמרי. "זה לא דמיונות מה שאני אומר לך", פנה אינשין לעורך דינו. "הוא מבחינתו טוען שהוא שפוי", אמר בתגובה עו"ד קמינסקי.

טוען שהיה בסערת רגשות

אינשין נעצר בלילה האחרון של דצמבר לאחר שעל פי החשד הכה למוות את בתו התינוקת בעקבות ריב עם רעייתו בשכונת שמואל הנביא בירושלים. על גופת הפעוטה נמצאו סימני נשיכה ואלימות.

כוחות משטרה הוזעקו לדירת המשפחה, לאחר דיווחים של השכנים על צעקות חזקות מהמקום. "שמעתי זעקות: 'הוא הורג אותה, הוא הורג אותה'", סיפר עד ראייה בליל הרצח. ככל הנראה הוויכוח בין אינשין לאשתו גלש לפסים אלימים במיוחד, והאם שחששה לחייה נמלטה מהדירה כשהיא מותירה את האב עם בתם בת השמונה חודשים.

לפני יומיים שחזר את אינשין את ליל הרצח. "הייתי בסערת רגשות בימים שלפני הרצח", סיפר אז לחוקריו.