פדופיל התחזה לשוטר וערך "חיפוש" על ילדים

שלושה נערים בני 15 נכנסו לסופרמרקט בת"א והחליטו "לסחוב" ממתקים. מבוגר שהבחין בהם הציג עצמו כשוטר וביקש לערוך עליהם חיפוש בפינת הרחוב. על פי החשד, הוא בדק אותם בזה אחר זה כשהוא נוגע בגופם באופן מחשיד. הנערים הבינו שמדובר במתחזה והזעיקו עזרה. החשוד נעצר והודה במעשים

שוטר? לא בטוח בכלל. אילוסטרציה (חדשות 2)

שלושה נערים בני 15 שעשו אתמול את דרכם לחוג ג'ודו, נכנסו אחר הצהריים לסופרמרקט ברחוב בני אפרים בתל אביב. השלושה החליטו לגנוב ממתקים מהמדפים, הכניסו את הממתקים והתקדמו לכיוון היציאה.

אלא שאז ניגש אליהם גבר כבן 30 שהציג עצמו כשוטר, וביקש מהם להתלוות אליו לבדיקה בפינת הרחוב. כאשר הגיעו למקום סמוי מן העין, ערך חיפוש על גופם של השלושה. הוא שחרר את השניים הראשונים וביקש לערוך "בדיקה יסודית יותר" בשלישי, והוביל אותו לפינה חשוכה - שם הפשיט אותו.

שני החברים, שבשלב זה כבר הבינו שלא מדובר בשוטר, הזעיקו את בני משפחתם שתפסו את החשוד עד לבואם של שוטרי תחנת תל אביב צפון. החשוד, תושב תל אביב, קשר את עצמו למיוחס לו, ויובא בהמשך לבית משפט השלום בעיר לדיון בהארכת מעצרו.

שורה של מעשי פדופיליה נחשפו בשבוע האחרון

מעצרו של חשוד נוסף בפדופיליה הוארך הבוקר בארבעה ימים בבית משפט השלום בירושלים. האיש בן ה-39 חשוד שביצע מעשים מגונים בילד בן 12 במהלך השבועות האחרונים. על פי החשד, האיש שמתגורר במרכז ירושלים, הזמין את הילד לביתו, שם ביצע בו את זממו.

החקירה החלה לאחר שהילד סיפר לאחיו העל המעשים. החשוד נעצר, והוא מכחיש כל קשר למעשה, אך מודה כי הוא מכיר את הילד. שני המקרים מצטרפים לשורת מקרים שנחשפו בשבוע האחרון ברחבי הארץ, שלושה מהם בצפון הארץ.

במשטרת מודיעין חוקרים ארבע תלונות של קטינים תושבי העיר שטוענים כי גבר זר התקשר אליהם והציג עצמו כסוקר של משרד החינוך ושאל אותם שאלות בעלות תוכן מיני. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד, בן 36, ביצע כ-1,200 שיחות בחודשיים ממכשיר טוקמן למספרי בזק אקראיים. אתמול הוא נעצר, נחקר והודה במיוחס לו.