חיפה: נער בן 16 חשוד שתקף מינית בן 8 בשירותים

ערנות התושבים בחיפה הצילה ילד בן 8 מתקיפה מינית של נער בן 16 אמש בחיפה. על פי החשד, הנער נכנס אחרי הילד לשירותים במבנה ציבורי בעיר, נעל את שניהם בתא השירותים והחל לבצע בילד מעשים מגונים. אישה ששמעה קולות מוזרים מחוץ לשירותים הזעיקה את חברה, ויחד הם חילצו את הילד מהפדופיל

בן 8 הותקף מינית בשירותים. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד למקרה נוסף של פדופיליה בצפון: הודות לערנות של תושבת חיפה, המשטרה עצרה נער בן 16 בחשד שביצע אמש מעשים מגונים בילד בן 8 במקום ציבורי בעיר.

על פי החשד, הילד נכנס לשירותים במבנה ציבורי בעיר כדי להטיל את מימיו. זמן קצר לאחר מכן נכנס אחריו הנער החשוד, נעל את שניהם בתא השירותים והחל לבצע בילד מעשים מגונים כשהוא משמיע קולות גניחה.

למזלו של הילד שהותקף, אישה ששהתה בשירותי הנשים הצמודים שמעה את הקולות החריגים דרך הקיר המשותף והזעיקה את חברה שנכנס לשירותי הגברים. "החבר הצליח לפתוח את דלת השירותים ולחלץ את הילד שברח מהמקום", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב שמואל בוקר, ראש משרד החקירות במשטרת חיפה. "השניים המתינו לראות מי האדם השני, ואז ראו את הנער וזיהו אותו".

חוקרי משטרת חיפה תחקרו את האישה ואת חברה, שמסרו פרטים מזהים על הנער המוכר מעבירות מין שביצע בעבר. במקביל נשלח חוקר נוער לתחקר את הילד בן ה-8 וגבה ממנו עדות. בתום חקירה קצרה נעצר החשוד, והבוקר הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

מקרה שלישי בצפון בשבוע האחרון

שני מקרים נוספים של עבריינות מין בקטינים נחשפו השבוע באזור הצפון בתוך יממה אחת: במקרה הראשון, ילדה בת 10 נמצאה באמצע הרחוב בקריית חיים כשהיא עירומה לגמרי. תחילה לא שיתפה פעולה הילדה עם השוטרים, אך בהמשך החקירה יחד עם אמה, הודתה הילדה שהיא מקיימת זה זמן יחסי מין עם מספר נערים בגילאים 10 עד 15.

במקביל, נחקרת פרשה מזעזעת לא פחות בה ילדה בת 9 התלוננה כי חבר של אמה בן ה-39 ביצע בה במשך חודשים מעשים מגונים ותקיפות מיניות. עירנותם של המורים בבית הספר בו לומדת הילדה הובילה לחשיפת המקרה, לאחר ששמו לב להתנהגותה המוזרה. גורמי בית הספר הודיעו על כך ללשכת הרווחה, וזו מיד פנתה למשטרה. 

עוד באותו הנושא:

המשטרה עצרה חשוד במספר מעשי פדופיליה