ת"א: הפורץ שכח בדירה מרשם לתרופות – ונעצר

תושב ראשון לציון שהחליט, כך על פי החשד, לפרוץ לדירה לא התכונן לכך ראוי. במהלך הפריצה נפל לפורץ הרשלן מרשם תרופות עליו כל פרטיו האישיים. בעל הדירה מסר את המרשם לשוטרים שיצאו לדירתו של החשוד, שם מצאו את כל הרכוש הגנוב

הפורץ השאיר את פרטיו בזירה , ארכיון (חדשות 2)

כל חייל מתחיל יודע שלפני מבצע צריך ל"שפצר" את החפצים כדי ששום דבר לא יפול ויישאר בשטח. פורץ בן 33, מראשון לציון, כנראה לא שמע על זה. הפורץ הרשלן השאיר אתמול מרשם תרופות בתוך הדירה אליה פרץ, ומשם הדרך לתא המעצר היתה קצרה במיוחד.

תושב שכונת פלורנטין בתל-אביב הגיע אמש לדירתו והבחין כי היא נפרצה. מהמקום נגנב מחשב נייד, מכשיר די.וי.די, סינטיסייזר וחפצים אחרים. כאשר סייר הגבר בדירה הוא הבחין לפתע במרשם תרופות שלא היה שייך לו, נדהם לגלות עליו את כל פרטיו ובעיותיו הרפואיות של החשוד בפריצה והזעיק למקום את המשטרה.

למקום הגיעו שוטרי הסיור של מרחב יפתח שלקחו את המרשם איתרו את כתובתו של החשוד והגיעו לביתו בראשון לציון. מה שנמצאבדירה לא הותיר מקום לספק: כל הציוד שנגנב מהדירה בפלורנטין היה שם. היום יובא הפורץ לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א. את התרופות הוא כנראה כבר לא יספיק לרכוש, אבל אולי יספקו לו אותן - בכלא.