הבלשים התחזו לשליחי פיצה - ועצרו בת 17 שהזמינה עם כרטיס אשראי גנוב

בעל פיצרייה מפתח תקווה שחשד בהזמנה באמצעות כרטיס אשראי גנוב, החליט לדווח על כך למשטרה. הבלשים התחזו לשליחי פיצה, יצאו אל הכתובת שנמסרה והופתעו למצוא שם נערה בת 17. הנערה עוכבה לחקירה, וסיפרה לשוטרים: זו לא הפעם הראשונה

פיצה מפלילה. אילוסטרציה (חדשות 2)

נערה בת 17 מפתח-תקווה הזמינה פיצה באמצעות כרטיס אשראי גנוב - ונעצרה על ידי בלשים שהתחזו לשליחי פיצה. בתום חקירתה שוחררה הנערה לביתה, אבל ככל הנראה היא נשארה רעבה.

מעשה התרמית נחשף אתמול, לאחר שבעל פיצרייה בפתח-תקווה התקשר למשטרה ודיווח על הזמנת פיצה ככל הנראה בכרטיס אשראי גנוב. שוטרי צוות בילוש יצאו אל הכתובת אותה מסרה מזמינת הפיצה כשהם לבושים כשליחי פיצה.

כשהגיעו לדירה הופתעו הבלשים לגלות כי "זייפנית האשראי היא בסך הכל נערה בת 17. הבלשים עצרו את הנערה לחקירה במהלכה גילתה כי בן זוגה, צעיר בן 22, הוא ש"הפעיל" אותה וביקש ממנה לבצע את ההזמנה. עוד עלה בחקירה כי בחלק מהמקרים היה הצעיר מתקשר בעצמו, והחשודה היתה אוספת את ההזמנות. במקרים אחרים החשודה היא שביצעה את ההזמנות.

על פי החשד, השניים הספיקו לבצע שורה של הזמנות באמצעות מספר האשראי הגנוב במספר הזדמנויות שונות. השניים רכשו מוצרים בסכומים קטנים ולכן בעלי כרטיס האשראי כלל לא הבחינו שמתבצעות פעולות באמצעות הכרטיס.