חשד: התעלל מינית באחייניותיו בנות 8 ו-17

ילדה בת 8 באשדוד המאושפזת בבית חולים בשל פגיעה נפשית סיפרה לאחיות כי דודה נהג לפגוע בה מינית. מהחקירה עלה שגם אחותה בת ה-17 סבלה מאותו דוד. כשהובאה האם לחקירה, התגלה הסוד הנורא - גם היא בילדותה הותקפה מינית על ידי אחיה

אושפזה בשל התעללות הדוד (חדשות 2)

פקידת סעד באשדוד דיווחה כי קטינה בת 8, המאושפזת בבית חולים בשל בעיות התנהגותיות, סיפרה לצוות הרפואי כי דודה ביצע בה מעשים מגונים. חקירה נפתחה נגד החשוד, במהלכה נחקרה הילדה על ידי חוקרת ילדים מיוחדת מטעם משרד הרווחה. מהחקירה עלה, כי לפני כשנתיים פגע דודה של הילדה בה מינית ומאז חלה התדרדרות במצבה הנפשי, שהובילה גם לאשפוזה. בחקירתה סיפרה הילדה: "אח של אמא עשה לי זיגי זיגי".

ביום ראשון נעצר הדוד, תושב אשדוד, בן 59, בחשד כי תקף את אחייניתו בת ה-8 וגם את אחותה הגדולה בת ה-17. אימן של הבנות שזומנה גם היא לחקירה חשפה סוד נורא. גם היא נפלה קרבן למעשי אחיה לפני כ-40 שנה. בעדות מצמררת גוללה האם כיצד אחיה, הגדול ממנה ב-10 שנים היה מתחכך בגופה בזמן שאימם נעדרה מהבית, כיצד היה נוגע באיבריה האינטימיים ומלטף אותה .

החשוד, בעל עבר של עבירות מין, נשלח בהיותו קטין למוסד, לאחר שביצע מעשים מגונים בילד. אימן  של הבנות העידה כי גם בתה בת ה-17, השוהה כיום בפנימייה, נפגעה על ידי הדוד כשהייתה בת 5. מעדות הבת הגדולה עלה כי החשוד היה נוהג להיכנס אליה למקלחת בהיותה עירומה וכן היה שוכב לצידה במיטתה, מתחכך בה ומלטף אותה עד שהיה מגיע לפורקן.

החשוד הודה חלקית במיוחס לו והובא אתמול לבית המשפט השלום בקריית גת להארכת מעצרו.