דימונה: מטפלת חשודה בהתעללות בתאומים בני 7 חודשים

תושבת דימונה נעצרה לאחר שעל פי החשד תקפה והתעללה בשני תינוקות בני שבעה חודשים בהם טיפלה. בחקירתה היא הודתה במיוחס לה ותובא הבוקר להארכת מעצר בביהמ"ש השלום בבאר שבע

החשד: התעללות בפעוטות. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב חסרי הישע נופלים קורבן להתעללות: תושבת דימונה, בת 57, נעצרה בחשד כי תקפה והתעללה בשני תאומים בני שבעה חודשים בהם טיפלה. בחקירתה במשטרה הודתה המטפלת במיוחס לה. היום היא תובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע.

אתמול בצהריים הגישו ההורים תלונה במשטרת באר שבע לאחר שלטענתם נקלטו תמונות ההתעללות במצלמה נסתרת שהתקינו בביתם. על פי התלונה המטפלת של ילדיהם היכתה וטלטלה את התאומים עד שהחלו לבכות.

מצלמה נסתרת חשפה התעללות בקשישה

לפני חודשיים הוגש כתב אישום בבית משפט המחוזי בבאר שבע נגד שולמית אביחסרה, מטפלת מדימונה, שנאשמה בביצוע עבירות של התעללות בקטין או בחסר ישע. אביחסרה הואשמה כי נהגה להכות בכוח את הילדים כשהיא מושכת בהם בחוזקה ומטיחה אותם על גבי הכסא.

בחודש אוקטובר האחרון נעצרה מטפלת פיליפינים לאחר שמצלמה נסתרת שהותקנה בביתו של קשיש אותו סעדה חשפה מסכת קשה של התעללות. התמונות שהתקבלו במצלמה הנסתרת חשפו כי המטפלת הכתה את הקשישה, טלטלה אותה וצעקה עליה.

בני המשפחה הגיעו לתחנת משטרת רחובות, מצויידים בסרטון מצלמות האבטחה, והגישו תלונה. בעקבות הסרטונים נעצרה העובדת, בת 44, והובאה להארכת מעצר בבית המשפט. בחקירתה הודתה החשודה בחלק מהחשדות המיוחסים לה, אך סירבה להודות בהכאת הקשישה, אלא רק בהתנהגות אגרסיבית כלפיה.