קריית חיים: בת 10 קיימה יחסים עם בני 10 עד 15

שני מקרים מזעזעים של עבירות מין בקטינים: משטרת זבולון בצפון חוקרת מעשי מין ופדופיליה חמורים שהתרחשו ביממה האחרונה. באחת הפרשות, ילדה בת 10 קיימה יחסי מין עם נערים בגילאי 10 עד 15. המשטרה חוקרת גם חשד שגבר בן 39 ביצע מעשים מגונים בילדה בת 9

בת ה-10 הודתה שקיימה יחסי מין בהסכמה. אילוסטרציה (חדשות 2)

שני מקרים של עבריינות מין בקטינים באזור הצפון ביממה אחת: שוטרי משטרת זבולון עסוקים בשעות האחרונות בחקירת אירועי מין שמעורבים בהם קטינים, כל אחד מהם מזעזע בפני עצמו.

במקרה הראשון, ילדה בת 10 נמצאה היום באמצע הרחוב בקריית חיים כשהיא עירומה לגמרי. תחילה לא שיתפה פעולה הילדה עם השוטרים, אך בהמשך החקירה יחד עם אמה, הודתה הילדה שהיא מקיימת זה זמן יחסי מין עם מספר נערים בגילאים 10 עד 15.

כמה מתושבי קריית חיים דיווחו למשטרה על הימצאותה של הילדה העירומה כשמסביבה מתקהלים ילדים במקלט של השכונה. כשהשוטרים הגיעו למקום הם מצאו את הילדה לבדה. לאחר שאיתרו את אמה הן הובאו יחדיו לתחנה.

ניצב משנה ג'מאל חכרוש מפקד תחנת משטרת זבולון סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בתחקור ראשוני סירבה הילדה לדבר אך בהמשך חקירתה הודתה שמקיימת מזה תקופה יחסי מין מלאים עם הילדים, בגילאי 10 עד 15. עוד מסר חכרוש כי הילדים מתחת לגיל 14 מטופלים על-ידי חוקרי ילדים והחשוד בגיל 15 מטופל על-ידי שוטרי תחנת זבולון. הנערים מודים שקיימו יחסי מין עם הילדה, אך טוענים שזה בוצע מרצון.

באותו האזור: ביצע מעשים מגונים בבת 9

במקביל, נחקרת פרשה מזעזעת לא פחות בה ילדה בת 9 התלוננה כי חבר של אמה בן ה-39 ביצע בה במשך חודשים מעשים מגונים ותקיפות מיניות. עירנותם של המורים בבית הספר בו לומדת הילדה הובילה לחשיפת המקרה, לאחר ששמו לב להתנהגותה המוזרה. גורמי בית הספר הודיעו על כך ללשכת הרווחה, שזו מיד פנתה למשטרה. 

האם, שלא ידעה מה עוברת ביתה הקטנה תחיקר גם היא בקרוב. הגבר נעצר, מכחיש את התלונות החמורות ויובא מחר לדיון בהארכת מעצרו.

עוד באותו הנושא:

המשטרה עצרה חשוד במספר מעשי פדופיליה