המשטרה עצרה חשוד במספר מעשי פדופיליה

המשטרה חוקרת תלונה של ילד בן 5 שטוען כי פותה בפתח ביתו בירושלים. באותו הזמן לערך התקבלה תלונה נוספת מילד אחר באותו האזור. בעקבות תיאור הילד, עצרה המשטרה חשוד במספר מעשי פדופיליה

הילד טוען שפיתה אותו בפתח ביתו (חדשות 2)

מקרה חדש של פדופיליה? ילד בן 5 התלונן אחר הצהריים על אדם מבוגר שפיתה אותו עם ממתק, ממש בכניסה לביתו בעיר ירושלים. לדברי הילד, האיש תפס אותו והפשיט את שניהם, ואז נשך את הילד באיבר מינו. בעקבות תיאור שמסר הילד, נעצר חשוד במעשה. באותו זמן התקבלה תלונה מילד אחר על מעשים דומים.

אנשי מד"א הגיעו למקום והעניקו לילד טיפול ראשוני. חוקרי יחידת הנוער במשטרה החלו לסרוק אחר החשוד. בעקבות תיאור שמסר הילד, נעצר באזור התחנה המרכזית בעיר חשוד שתואם לתיאור. כמה שעות לאחר מכן שוחרר העצור, לאחר שהתברר כי לא היה במקום בזמן המעשה והמשטרה ממשיכה לחפש אחר התוקף.

המשטרה ממשיכה לחקור את האחים הפדופילים

המשטרה עדיין חוקרת את האחים סודמי, החשודים שרצחו ביום חמישי את לאון קלנטרוב בן ה-7. במשטרה קיבלו אתמול את דוח הנתיחה שלאחר המוות של לאון קלנטרוב בן ה-7 ממנו עולה כי כי לאון נחנק למוות, אבל לא עבר אונס או התעללות מינית.

בסוף השבוע נרצח על פי החשד לאון בן השבע על ידי שכניו, התאומים נאור ואדיר סודמי, שבביתם הלך לשחק. השוטרים הגיעו ליישוב בני עי"ש ותחקרו שכנים, הורים ותלמידים על החשודים ברצח. בחדר החקירה ניסו החוקרים להבין כיצד נוצר המפגש בין האחים סודמי ללאון.