אשדוד: גופת גבר נמצאה תלוייה על עץ וכפותה

גופת גבר בן 30 נמצאה בגבעת הטילים באשדוד, כשהיא תלויה על עץ וכפותה בידיים וברגליים. עובד העוסק בהכשרת הקרקע לקראת בנייה מתוכננת של פארק - מצא את הגופה. כוחות משטרה גדולים נמצאים במקום ונסיבות המקרה נבדקות

חשד לרצח באשדוד. ארכיון (אתר אשדודנט)

חשד לרצח באשדוד: גופת גבר בן 30 נמצאה בגבעת הטילים בעיר, כשהיא תלויה על עץ וכפותה בידיים וברגליים. אחד העובדים במקום שעוסק בהכשרת הקרקע לקראת בנייה מתוכננת של פארק - מצא את הגופה. כוחות משטרה גדולים נמצאים במקום ונסיבות המקרה נבדקות.

אתמול נמצאה גופתו של צעיר בן 28 בראשון לציון כשעליה סימני אלימות קשים. אמו של הצעיר הזמינה את המשטרה. היא עוכבה לחקירה במהלכה מסרה גרסאות סותרות ופרטים מבולבלים. צו איסור פרסום גורף הוטל על פרטי הפרשה.

כמה שעות מוקדם יותר נדקר אתמול למוות חסר בית בחוף קלדרון בבת ים. מחקירה ראשונית עולה כי הדקירה התבצעה ככל הנראה במהלך קטטה בין כמה חסרי בית. עוברי אורח זיהו את גופתו של חסר הבית ומיהרו להזעיק למקום את המשטרה. הכוחות שהגיעו למקום עצרו חמישה בני אדם לחקירה בעקבות האירוע הקשה. 

לפני שבועיים: דקירה בגלל שכר דירה

לפני כשבועיים נדקר בגבו גבר בן 33 מראשון לציון בשל ויכוח על שכר דירה. לאחר שכוחות מד"א פינו את הפצוע במצב קל עד בינוני לבית החולים אסף הרופא, חקרה המשטרה את שוכר הדירה. מהחקירה עולה כי בנו של בעל הדירה דקר את הדייר על רקע חוב כספי.

האדם החשוד בדקירה נמלט מהמקום האירוע, ומייד אחר כך פתחה המשטרה בסקירות אחריו. זהותו של הדוקר ידועה למשטרה.