נעצר חשוד ברצח סרגיי קולסניקוב מראשל"צ

המשטרה עצרה חשוד ברצח סרגיי קולסניקוב בן 28 מראשל"צ שנמצא אתמול ללא רוח חיים במיטתו כשסימני דקירות רבים על גופו. אמו של הנרצח, הועברה לחקירה וסיפרה לחוקרי המשטרה כי אלמוני פרץ לדירת המשפחה ואנס אתה באכזריות כל הלילה. החשוד הודה במיוחס לו וטען כי הוא והנרצח בילו יחדיו והשתכרו

הותר לפרסום: נעצר חשוד ברצח סרגיי קולסניקוב שנמצא אתמול דקור באופן ברוטאלי במיטתו. המקרה הטרגי של קולסניקוב הוא מקרה הרצח שני בתוך יממה. במשטרה עדיין חוקרים את דבריה של האם, לפיהם אלמוני פרץ לדירת המשפחה, התנפל עליה וביצע בה את זממו. "הוא אנס אותי כל הלילה", העידה.

בשעות הבוקר הזעיקה אמו של סרגיי, לודמילה קולסניקוב את מד"א, מיד כשגילתה את בנה בן ה-28 ללא רוח חיים, עם דקירות רבות בבטנו. לאחר חקירה ואיסוף ממצאים בשטח, נעצרו שני חשודים. אחד מהם שוחרר ואילו השני, אנדריי ליושצ'נקו, הובא היום לדיון בהארכת מעצרו בראשון לציון.

בחקירה של ימ"ר מרכז, הודה ליושצ'נקו בכל המיוחס לו. על פי גרסתו, הוא והנרצח יצאו באותו לילה לבלות, השתכרו ולאחר מכן חזרו לדירת הנרצח. שם הם המשיכו לשתות לשוכרה. ליושצ'נקו סיפר כי בשלב מסוים הם החלו להתווכח בניהם - ויכוח שנגמר ברצח של סרגיי במיטתו.

על גופה של האם נמצאו חבלות, אך גורם במשטרה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בגרסתה התגלו בקיעים רבים. לאחר שעברה אימות בפוליגרף ובדיקה רפואית, נקבע כי ככל הנראה ניסה החשוד לאנוס אותה והיא נאותה לו רק כדי שיעזוב את בנה ולבסוף לא בוצע אונס. "רק תעזוב את הבן שלי", היא צעקה לו", לדבריה. 

"בחור נורמטיבי ושקט בלי סכסוכים"

סגן ניצב אלון אריה, מפקד משטרת ראשל"צ, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "החקירה עדיין בראשיתה. נמצאו סימני אלימות בזירה אך טרם ברור מה הוביל לרצח". אחד השכנים בבניין סיפר כי מדובר בצעיר נורמטיבי ושקט, וכי לא היו לו סכסוכים עם איש. "לא שמענו בלילה שום רעשים מיוחדים מהדירה", אמר השכן והוסיף: "הם היו שותים בירות בלילה מחוץ לבניין, אבל לא עברו את הגבול. מוזר לי לחשוב שהוא נרצח".

זוג פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה, ליאור אלטמן ומשה סלח, סיפרו לחדשות 2 באינטרנט על פרטי המקרה. "הזעיקו אותנו בשעה 11:00", מספר אלטמן, "הגבר נמצא במיטתו מחוסר הכרה עם דקירות מרובות באזור הבטן והחזה, ונאלצנו לקבוע את מותו".

אתמול: נדקר למוות חסר בית

"לא זיהיתי במקום שום חפץ שהיה יכול לשמש לדקירה", הוסיף אלטמן. לדבריו באזור הרצח לא נראו בני משפחה של הנרצח אך הייתה התקהלות רבה של סקרנים. 

מוקדם יותר הבוקר נדקר למוות אדם חסר בית בחוף קלדרון שבבת ים. עוברי אורח הזעיקו את המשטרה למקום בו נמצאה גופתו. חמישה בני אדם, גם הם חסרי בית, נעצרו מעט מאוחר יותר בחשד למעורבות ברצח. טרם התבררה סיבת הרצח.