אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

ארתור קלנטרוב מדבר בראיון ראשון לחדשות 2 באינטרנט: "הורים – תשמרו על הילדים שלכם, אל תשחררו אותם אפילו לא לשנייה", אמר כשהוא ממרר בבכי. "ידענו שהשניים האלה בעייתיים, אמרו בשכונה שהם מסתובבים עם ילדים קטנים", סיפר האב והוסיף: "היה לי ילד נהדר, אני לא מאמין שהוא הלך ככה בצורה כזו"

"הורים - תשמרו על הילדים שלכם, אל תשחררו אותם אפילו לא לשנייה, לא ניתן לדעת מה עלול לקרות" - כך מירר בבכי ארתור קלנטרוב שבנו לאון בן השבע נרצח אתמול לפנות בוקר, בראיון ראשון לחדשות 2 באינטרנט.

הוריו של הילד שנרצח עזבו את מושב בני עי"ש זמן קצר לאחר האסון ועברו בשלב זה להתגורר בבית הסבתא שבאשדוד. ההורים ממתינים להודעה מסודרת מהמשטרה על נסיבות המוות והאם אירעה תקיפה מינית קודם למעשה הרצח.

"אמרו בשכונה שהם מסתובבים עם ילדים קטנים"

"ידענו שהשניים האלה בעייתיים, אמרו בשכונה שהם מסתובבים עם ילדים קטנים. בשנה שעברה הנרצח הלך אליהם לשחק במחשב וכשחזר אמרו לנו השכנים שלא יתקרב לשם יותר ואמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום פנים ואופן", סיפרו ההורים ארתור ואנה. לדבריהם, ביום חמישי בשעות אחר הצהריים, כשהילד נעדר, החלו לחפשו בשכונה בעזרת חברים וקרובי משפחה.

במהלך החיפושים הם חלפו שלוש פעמים ליד ביתם של האחים סודמי, ורק בשעה 19:45 ניגשו למשטרה כדי להגיש תלונה על היעלמותו של לאון. בהמשך הלילה נמצא הילד ללא רוח חיים, וההורים קיבלו את הבשורה הקשה מנציג המשטרה שהיה עימם.

"היה לי ילד נהדר, אני לא מאמין שהוא הלך ככה בצורה כזו. הוא היה חייכן, אהב את כולם, לא יכול להיות שהכל נגמר", אמר בעצב האב.