חשד: התאומים הפדופילים הטרידו מינית 3 קטינים נוספים

המשטרה בודקת חשד לפיו רוצחיו של הילד לאון קלנטרוב בן ה-7 ממושב בני עי"ש הטרידו מינית שלושה קטינים נוספים - כך עולה מחקירתם היום. תושבי בני עי"ש העלו היום טענות קשות נגד המשטרה ורשויות הרווחה בטענה שהיו מודעים להתנהגות האחים סודמי

אחד האחים החשודים ברצח ובהטרדה מינית (חדשות 2)

המשטרה בודקת חשד לפיו התאומים אדיר ונאור סודמי, החשודים ברצח של לאון קלנטרוב בן ה-7 ממושב בני עי"ש, הטרידו מינית עוד שלושה קטינים - כך מתברר היום בחקירתם.

תושבי בני עי"ש העלו היום טענות קשות נגד גורמי המשטרה והרווחה. לטענתם, הן במשטרה והן בשירותי הרווחה היו מודעים להתנהגות האחים סודמי. מעצרם של האחים הוארך בשבעה ימים, המשטרה ממשיכה בחקירה. לאון בן השבע יובא למנוחות מחר בבוקר.

פיו של הילד היה חסום בנייר דבק

גופתו של לאון נמצאה ביום שישי , סמוך לשעה 3:30 לפנות בוקר, בבית מגורים בעיר. בשעות הערב ביום חמישי החלה המשטרה בניסיונות לאתר את הילד שנראה בפעם האחרונה בשעה 16:00 סמוך לביתו ומאז נעלמו עקבותיו. קרובי משפחתו של הילד שדאגו לשלומו פנו אל השוטרים וביקשו כי כל מי שיידע על מקום הימצאו ידווח למשטרה.

בלילה, כאמור, נחשפה הטרגדיה כאשר נמצאה הגופה מתחת למיטה בבית המגורים כשפיו של הילד חסום בנייר דבק. על פי החשד קלנטרוב נחטף על ידי שני האחים שלבסוף רצחו אותו. נגד השניים הוגשה לאחרונה תלונה, לפיה חשפו את איבר מינם לפני ילדים באזור היישוב.

"מדובר באירוע טרגי וחמור ויש לעשות הכל כדי לפענח אותו בהקדם ובמהירות", אמר מפקד מחוז דרום במסגרת הערכת מצב שבוצעה לאחר מציאת הגופה. "זה היה ילד מקסים. הוא היה כל כך מלא חיים", סיפר קרוב משפחתו של קלנטרוב.