שלף סכין ודקר - לנגד עיני השוטרים

כבר אין בושה לנהוג באלימות: שומי איסקוב (42), מי שנחשב לאחד מראשי המאפיה הקווקאזית באזור הקריות, נעצר הלילה בתום מרדף רגלי, לאחר שדקר אדם אחר - לנגד עיניהם של השוטרים שהיו בסמוך למקום. הנדקר נמלט אף הוא ומצבו אינו ידוע

דקירה לנגד עיני השוטרים. ארכיון (חדשות 2)

פשע לנגד עיני השומרים על החוק: סכסוך בין שני עבריינים המוכרים למשטרה הסתיים הלילה בדקירה ובפציעתו של אדם אחד - לנגד עיניהם של השוטרים, שהיו באותה השעה בסמוך למקום. החשוד בדקירה נעצר בתום מרדף רגלי, ואילו הנדקר, פצוע ומדמם, הצליח להימלט.

האירוע החריג התרחש בשעות הלילה בקריית ביאליק. שני שוטרי סיור שהסתובבו בעיר, הבחינו בסכסוך המתפתח בין שני עבריינים בשנות ה-40 לחייהם, המוכרים למשטרה. "לפתע, שלף אחד מהם סכין ודקר מספר פעמים את הבחור השני", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט, ראש ימ"ר חוף, סנ"צ מיכאל שפשק. "השוטרים זיהו את השניים והחלו לרדוף אחריהם".

הדוקר זוהה על ידי השוטרים כשומי איסקוב, יעד בכיר של משטרת מחוז הצפון, הנחשב לאחד מראשי המאפיה הקווקאזית באזור הקריות. בשנת 2003 נחשד שומי ברצח כפול על רקע חובות בהימורים לא חוקיים, והוא בעל עבר בתחום הסמים, הדקירות ותקיפת שוטרים.

לדבריו של סנ"צ שפשק, השניים החלו גם יחד להימלט, כשהבינו כי השוטרים הבחינו בהם. "החשוד בדקירה השליך במהלך הימלטותו את הסכין - אך לבסוף נעצר, יחד עם הסכין שאספו השוטרים. הנדקר הצליח להימלט - ובשלב זה אנו ממשיכים לחפשו". הוא ציין כי למשטרה לא ידוע בשלב זה מה מצבו.

בשבוע שעבר: 9 פצועים בתקריות אלימות

בעניין החשוד בדקירה, הרי שלדברי שפשק הוא ממשיך להיחקר במשטרה, אך מסרב לשתף פעולה. הערב הוא יובא להארכת מעצר בבית המשפט השלום בחיפה.

הבוקר נפטרה מפצעיה תושבת הכפר טובא-זנגריה (58) שנפצעה בשבוע שעבר באורח אנוש מירי בראשה, בבטנה ובגפיה, במהלך קטטה שהתפתחה בין שתי משפחות בכפר. באותה קטטה נפצעו גם שני צעירים בגילאים 18 ו-26, באורח בינוני. בסוף השבוע שעבר נפצעו גם חמישה בני אדם בתקריות אלימות שונות בפתח תקווה.