הוארך מעצר "האחים הפדופילים"

ביהמ"ש האריך ב-7 ימים את מעצר האחים התאומים החשודים שרצחו את את לאון קלנטרוב בן ה-7, שנעדר מאז אתמול בצהריים. גופתו של הילד הועברה למכון המפשטי באבו כביר, שם ייבדקו האם הוא עבר אונס לפני שנרצח. האחים טוענים שהם סובלים מתופעות לוואי בעקבות תרופות שהם נוטלים

ככל שעובר הזמן, נראה שפרשת הירצחו של הילד לאון קנטרוב בן השבע מבני עייש הופכת להיות פרשת הפדופיליה החמורה ביותר שזכורה במדינה. בית משפט השלום בקריית גת האריך את מעצרם של האחים התאומים נאור ואדיר סודמי החשודים שרצחו את הילד ואף התעללו בו מינית.

גופתו של לאון קנטרוב בן השבע מבני עייש נמצאה הלילה, סמוך לשעה 3:30 לפנות בוקר, בבית שבו מתגוררים האחים. כוחות משטרת לכיש הגיעו לביתם לאחר קבלת הדיווחים על היעדרו של הילד, בעקבות תלונות נגד האחים בגין הטרדת ילדים.

"לפני מספר שבועות התקבלה תלונה בתחנת קריית מלאכי ובה דובר על שני או שלושה מקרים בעבר שבהם שני האחים חשפו את איבריהם האינטימיים בפני ילדים", סיפר נצ"מ אלון לבבי, מפקד מרחב לכיש.

בעקבות המידע הזה פרץ כוח משטרתי לביתם של האחים בעודם יושבים בחדר, ומגלה את גופת הילד מתחת למיטה כשפיה חסום בנייר דבק. גם הוריהם של האחים, ששהו בבית כל אותו הזמן, נלקחות לחקירה, אך שוחררו לאחר שטענו כי לא ידעו דבר על המתרחש.

"מדובר באירוע טרגי וחמור"

מעצר של האחים בני העשרים וארבע הוארך כאמור בשבוע ימים. בחקירתם הם טענו שהם סובלים ממוגבלויות בגלל כדורים שהם לוקחים.

אתמול בשעות הערב החלה המשטרה בניסיונות לאתר את ליאון קלנטרוב בן השבע, אשר נראה בפעם האחרונה בשעה 16:00 סמוך לביתו ומאז נעלמו עקבותיו. קרובי משפחתו של הילד שדאגו לשלומו פנו אל השוטרים וביקשו כי כל מי שיידע על מקום הימצאו ידווח למשטרה.

בלילה, כאמור, נחשפה הטרגדיה כאשר נמצאה הגופה מתחת למיטה בבית המגורים כאשר פיו של הילד חסום בנייר דבק. על פי החשד קלנטרוב נחטף על ידי שני האחים שלבסוף רצחו אותו. נגד השניים הוגשה לאחרונה תלונה, לפיה חשפו את איבר מינם לפני ילדים באזור היישוב.

"מדובר באירוע טרגי וחמור ויש לעשות הכל כדי לפענח אותו בהקדם ובמהירות", אמר מפקד מחוז דרום במסגרת הערכת מצב שבוצעה לאחר מציאת הגופה. "זה היה ילד מקסים. הוא היה כל כך מלא חיים", סיפר קרוב משפחתו של קלנטרוב.