חשד: שני אחים רצחו ילד בן 7 בדרום

במושב בני עי"ש שבדרום נמצאה גופתו הילד לאון קלנטרוב בן ה-7, שנעדר מאז אתמול בצהריים . שני אחים תאומים בשנות ה-20 לחייהם נעצרו בחשד שחטפו את לאון ולאחר מכן רצחו אותו. השכנים: הם הטרידו ילדים מינית

גופתו של ילד בן שבע מבני עייש נמצאה הלילה, סמוך לשעה 3:30 לפנות בוקר, בבית מגורים בעיר. כוחות משטרת לכיש פתחו בחקירה. עד כה נעצרו שני חשודים בפרשה, שני אחים תאומים בשנות ה-20 לחייהם.

אתמול בשעות הערב החלה המשטרה בניסיונות לאתר את ליאון קלנטרוב בן השבע, אשר נראה בפעם האחרונה בשעה 16:00 סמוך לביתו ומאז נעלמו עקבותיו. קרובי משפחתו של הילד שדאגו לשלומו פנו אל השוטרים וביקשו כי כל מי שיידע על מקום הימצאו ידווח למשטרה.

בלילה, כאמור, נחשפה הטרגדיה כאשר נמצאה הגופה מתחת למיטה בבית המגורים כאשר פיו של הילד חסום בנייר דבק. על פי החשד קלנטרוב נחטף על ידי שני האחים שלבסוף רצחו אותו. נגד השניים הוגשה לאחרונה תלונה, לפיה חשפו את איבר מינם לפני ילדים באזור היישוב.

"מדובר באירוע טרגי וחמור ויש לעשות הכל כדי לפענח אותו בהקדם ובמהירות", אמר מפקד מחוז דרום במסגרת הערכת מצב שבוצעה לאחר מציאת הגופה. "זה היה ילד מקסים. הוא היה כל כך מלא חיים", סיפר קרוב משפחתו של קלנטרוב.