בת 16 התלוננה: דודי אנס אותי כשהייתי בת 11

המשטרה עצרה גבר בן 57 מתל אביב החשוד כי אנס וביצע מעשים מגונים באחייניתו לפני כחמש שנים - כשהייתה בת 11. על פי החשד, את המעשים ביצע הדוד כשהשגיח על הילדה בהיעדר אמה

אחרי 5 שנים: אזרה אומץ להתלונן. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד לאונס מזעזע בתוך המשפחה: נערה בת 16 התלוננה לאחרונה במשטרה כי דודה, תושב תל אביב בן 57, ביצע בה שורה של מעשי אונס כשהייתה בת 11. החשוד יובא במהלך היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

חוקרי משטרת השכונות בתל אביב נדהמו לקבל תלונה של נערה, שתיארה באוזניהם שורה ארוכה של מעשי אונס ומעשים מגונים שביצע בה הדוד לכאורה במספר הזדמנויות שונות, לפני כחמש שנים. הנערה, כך על פי החשד, שמרה את המעשים לעצמה במשך שנים עד שאזרה אומץ לגשת למשטרה ולהתלונן.

על פי החשד, הדוד נהג לבצע בה את זממו בשעה שהשגיח עליה בביתו כאשר אמה הייתה יוצאת לסידורים ומשאירה אותה איתו. לדברי המתלוננת, החשוד נגע בה במקומות אינטימיים בגופה והחדיר את איבר מינו לתוכה.

אתמול: תושב פ"ת נחשד במעשים מגונים בבת 13

אתמול הובא לבית המשפט השלום בתל אביב תושב פתח תקווה בן 48, החשוד שביצע מעשים מגונים בילדה בת 13. האיש, שבתקופה האחרונה שימש כמנהל עמותה לנזקקים הפועלת בעירו, נהג לסייע לחולת סרטן בניהול משק הבית.

במהלך התקופה בה השניים התיידדו האיש יצר קשרי אמון עם החולה ועם בתה בת ה-13, וכאשר אושפזה האם בבית החולים ניצל, על פי החשד, את היעדרותה וביצע מספר מעשים מגונים בילדתה.