בן 48 שטיפל בחולת סרטן ביצע מעשים מגונים בבתה בת ה-13

בן 48 מפתח תקווה שניהל עמותה העוזרת לנזקקים נעצר לאחר שעל פי החשד, ניצל את הידידות עם אישה חולת סרטן לה עזר, ובזמן שהיא התאשפזה בבית החולים לצורך טיפולים ביצע מעשים מגונים בבתה בת ה-13. המשטרה תבקש היום להאריך את מעצרו

ניצל את הידידות עם האם ואנס את בתה (חדשות 2)

ניצל את תמימות האם - וביצע מעשים מגונים בבתה. תושב פתח תקווה בן 48, יובא היום לבית משפט השלום בתל אביב בחשד שביצע מעשים מגונים בילדה בת 13. האיש, שבתקופה האחרונה שימש כמנהל עמותה לנזקקים הפועלת בעירו, נהג לסייע לחולת סרטן בניהול משק הבית.

במהלך התקופה בה השניים התיידדו האיש יצר קשרי אמון עם החולה ועם בתה בת ה-13, וכאשר אושפזה האם בבית החולים ניצל את היעדרותה וביצע מספר מעשים מגונים בילדתה, כך טוענת המשטרה. המשטרה תבדוק האם האיש ביצע מעשים מגונים גם כשהאם שהתה בבית והאם היו עוד מספר הזדמנויות אותן ניצל כדי לבצע בילדה את זממו מעבר לאלה שדווחו. בית משפט השלום צפוי להיעתר לבקשת המשטרה ולהאריך את מעצרו.

אתמול נעצר תושב פתח תקווה, בן 33, בחשד לניסיון אונס וביצוע מעשה מגונה בכוח. המעשים אירעו ביום שבת האחרון בעיר כשעל פי החשד הוא ניסה לאנוס ולבצע מעשה מגונה בנערה בת 15 תושבת העיר. מעצרו של האיש התאפשר בעקבות הגעתה של אמו לתחנת המשטרה, שם סיפרה כי בנה הפסיק לקחת את התרופות הפסיכיאטריות שהוא נוטל לדיכוי היצר המיני שלו, ולכן הוא עלול לתקוף מינית.