ניסתה לשים קץ לחייה - וחשפה אונס

צעירה בת 18 מגבעת שמואל הובהלה אתמול לבית החולים "שיבא" בתל השומר לאחר שניסתה להתאבד באמצעות נטילת כדורים. רק לאחר שהתאוששה, סיפרה לחוקרי המשטרה: ידיד שלי השקה אותי באלכוהול עד שהכרתי הפכה מטושטשת - ואנס אותי. הצעיר, בן 20 מגבעת שמואל, נעצר בחשד לאונס אך טוען בחקירתו שהכל היה בהסכמה

החשד: השקה אותה באלכוהול - ואנס. אילוסטרציה (רויטרס)

ניסיון האונס נחשף בעקבות ניסיון ההתאבדות: צעיר כבן 20 תושב גבעת שמואל נעצר אתמול בחשד לאונס של ידידתו, צעירה בת 18.

האירוע החמור התרחש, על פי החשד, לפני כ-10 ימים, כשהשניים יצאו לבילוי ולאחר מכן הגיעו לביתה של הצעירה בגבעת שמואל, והיא הזמינה אותו לעלות לדירתה. במשטרה חושדים כי הצעיר השקה את הצעירה באלכוהול עד שהכרתה הפכה מטושטשת. בשלב הזה, על פי החשד, ניצל הצעיר את מצבה של הצעירה - ואנס אותה.

הצעירה עברה טראומה קשה אך לא סיפרה לאיש על מה שקרה - עד שאתמול היא ניסתה לשים קץ לחייה ובלעה כמות גדולה של כדורים. למרבה המזל, חייה של הצעירה ניצלו: בני משפחתה מצאו אותה כשהכרתה מעורפלת והזעיקו למקום את צוות מד"א, שפינה אותה לבית החולים "שיבא" בתל השומר, שם היא מאושפזת במצב קל.

חוקרי המשטרה תיחקרו את הצעירה במיטתה בבית החולים, והיא מסרה את פרטי האונס לכאורה ותיארה באוזניהם את הצעיר החשוד. בעקבות התיאור שמסרה נעצר הצעיר בן ה-20, אולם הוא מכחיש את האונס וטוען בחקירתו כי יחסי המין היו בהסכמה מלאה.

בהמשך היום יובא הצעיר להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

אתמול: האם דיווחה למשטרה, הבן נעצר בחשד לאונס

תושב פתח תקווה, בן 33, נעצר אמש בחשד לניסיון אונס וביצוע מעשה מגונה בכוח. המעשים אירעו ביום שבת האחרון בעיר כשעל פי החשד הוא ניסה לאנוס ולבצע מעשה מגונה בנערה בת 15 תושבת העיר. הבוקר הוא יובא הבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום ברמלה.

אמו של החשוד הגיעה אתמול לתחנת המשטרה בפתח תקווה וסיפרה שהיא חוששת, מאחר שהבן שלה - עבריין מין מוכר - הפסיק לקחת את התרופות הפסיכיאטריות שהוא נוטל לדיכוי היצר המיני שלו, ולכן הוא עלול לתקוף מינית.

חוקרת המשטרה הצליבה את תלונתה של האם עם תלונה שהתקבלה לפני מספר ימים על ידי קטינה שסיפרה כי ניסו לאנוס אותה ברחוב במוצאי שבת. משפט אחד ספציפי שאמר הבן ואותו סיפרה במשטרה, שלא הותר לפרסום בשלב זה, לכד את תשומת לבה של החוקרת במשטרת פתח תקווה, שתוכנו היה זהה לציטוטים שמסרו מספר קורבנות אונס בחקירתם - מה שהעלה את החשד שבנה של האם שהגיעה למשטרה הוא זה שביצע את המעשים.

הטיפול בפרשה הועבר לימ"ר מרכז, מתוך הבנה שמדובר בתיק מורכב שעשוי להכיל מספר אירועים שונים של תקיפה מינית ומעשים מגונים. כעת, בודקת המשטרה אם החשוד, המוכר לה כעבריין מין, קשור לאירועים נוספים.