תקף ואיים על האם - בגלל תבשיל

בן 24 מאשדוד טעם מתבשיל הקורקבנים שהכינה האם לשבת. היא ביקשה ממנו לעזוב את הסירים והוא בתגובה - תקף אותה, קילל, איים ואף ירק עליה. האם ההמומה הזמינה משטרה, וכעת נאסר עליו להתקרב לביתו

טעם מהתבשיל והחל לתקוף את אמו. אילוסטרציה (חדשות 2)

יחסים טעונים בין בני משפחה גורמים לעתים להתפרצויות לא מידתיות כפי שקרה ביום שישי האחרון בבית משפחה מאשדוד. תושבת העיר בת 56, שהתה במטבח כמדי יום שישי והכינה בשמחה את סעודת השבת.

במהלך ההכנות נכנס למטבח בנה בן 24 והחל לבדוק את תכולת הסירים ולטעום מהתבשילים. הבן, "מבקר האוכל", טעם מתבשיל הקורקבנים של אימו, שביקשה ממנו בתגובה לחדול ממעשיו כדי לשמור את התבשילים לסעודת השבת.

הבן הזועם לא יכול היה להסתיר את זעמו והחל לצעוק על אמו, כשהוא מאיים עליה שיפגע בה ויגרום נזק לבית. בנוסף לאיומים, לווה התקף הזעם גם במעשים: הבן החל לקלל את אמו כשהוא יורק את התבשילים לעבר אמו ההמומה.

מושפלת ומפוחדת הזעיקה האם את המשטרה וביקשה שיצילו אותה מבנה. הבן הסורר נעצר לחקירה והואשם בתקיפה ובאיומים על אמו. בחקירתו טען שאמו רואה בו "הכבשה השחורה", ופרש בפני החוקרים מסכת שלמה שהעידה דווקא על התנהגותו חסרת הכבוד כלפי אמו. בתום חקירתו, שוחרר הבן בערבות ובתנאי הרחקה מביתו.