נדקר בטיול שנתי - המורים הסתירו

גל האלימות הנוער נמשך: נער בן 15 מלקיה נדקר בגבו במהלך טיול שנתי. על פי החשד פרץ ויכוח בינו לבין חברו ללימודים וכתוצאה מכך הוא נדקר ונפצע באורח בינוני. לאחר שהגיע צוות מד"א למקום הסתירו צוות המורים והנדקר את סיבת פציעתו

נדקר במהלך הטיול השנתי. אילוסטרציה (gettyimages)

האם הנוער הישראלי יוצא מכלל שליטה? נער בן 15 נפצע באורח בינוני לאחר שנדקר בגבו במהלך טיול שנתי. קטטה שפרצה בין מספר תלמידים בדואים בתוך אוטובוס טיולים שעשה את דרכו מאזור ים המלח היא שהובילה לדקירתו של הצעיר בעזרת אולר.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי בדרכם חזרה מטיול שנתי של תלמידים מבית ספר בלקיה, פרץ ריב אלים בין התלמידים. מסיבה שאינה ברורה לקח ככל הנראה אחד התלמידים אולר ודקר צעיר אחר בגבו. לאחר שהבינו כי התלמיד נפצע הזעיקו צוות המורים טיפול רפואי.

הפרמדיק זיו שפירא ממד"א ערד סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי הקריאה אודות הדקירה הגיעה בסביבות השעה 14:30. "הגענו למקום ומצאנו את הנפגע כשהוא יושב בחוץ על המדרכה. הוא היה בהכרה, מדבר ולא מדמם", סיפר שפירא.

שפירא הוסיף כי בהתחלה סירבו צוות המורים והתלמיד שנדקר לספר מה הוביל לפציעתו. "הנער היה בחרדה בהתחלה. הוא והצוות שמסביבו לא הסכימו להודות כי מדובר בדקירה, אך לבסוף הוא הודה כי נדקר". הצעיר פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו יציב. החשוד בדקירה נעצר במקום ונלקח לחקירה.