האמא התלוננה במשטרה, הבן נעצר כחשוד באונס

אתמול הגיעה למשטרת פ"ת אישה שטענה כי היא חוששת מאחר שבנה, עבריין מין המוכר למשטרה, הפסיק לקחת את תרופותיו. החוקרים הצליבו את המקרה עם תלונה אחרת מסוף השבוע, בה סיפרה נערה בת 15 כי ניסו לאנוס אותה בעיר. החשוד נעצר, הטיפול בפרשה הועבר לימ"ר מרכז מתוך הבנה שהאיש עשוי להיות קשור לשורה ארוכה של מקרי אונס

האמא התלוננה - הבן נעצר (חדשות 2)

תושב פתח תקווה, בן 33, נעצר אמש בחשד לניסיון אונס וביצוע מעשה מגונה בכוח. המעשים אירעו ביום שבת האחרון בעיר כשעל פי החשד הוא ניסה לאנוס ולבצע מעשה מגונה בנערה בת 15 תושבת העיר. הבוקר הוא יובא הבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום ברמלה.

אמו של החשוד הגיעה אתמול לתחנת המשטרה בפתח תקווה וסיפרה שהיא חוששת, מאחר שהבן שלה - עבריין מין מוכר - הפסיק לקחת את התרופות הפסיכיאטריות שהוא נוטל לדיכוי היצר המיני שלו, ולכן הוא עלול לתקוף מינית.

חוקרת המשטרה הצליבה את תלונתה של האם עם תלונה שהתקבלה לפני מספר ימים על ידי קטינה שסיפרה כי ניסו לאנוס אותה ברחוב במוצאי שבת. משפט אחד ספציפי שאמר הבן ואותו סיפרה במשטרה, שלא הותר לפרסום בשלב זה, לכד את תשומת לבה של החוקרת במשטרת פתח תקווה, שתוכנו היה זהה לציטוטים שמסרו מספר קורבנות אונס בחקירתם - מה שהעלה את החשד שבנה של האם שהגיעה למשטרה הוא זה שביצע את המעשים.

הטיפול בפרשה הועבר לימ"ר מרכז, מתוך הבנה שמדובר בתיק מורכב שעשוי להכיל מספר אירועים שונים של תקיפה מינית ומעשים מגונים. כעת, בודקת המשטרה אם החשוד, המוכר לה כעבריין מין, קשור לאירועים נוספים.

בשבוע שעבר: ניצלה מנסיון אונס בת"א

גם בשבוע שעבר ניצלה צעירה בת 22 מניסיון אונס. הצעירה הצליחה להבריח גבר שניסה לתקוף אותה מינית באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב. על פי החשד, סמוך לשעה 01:3 ניגש פליט סודני לצעירה תושבת המרכז ששהתה במקום ואמר לה כי ברצונו לקיים עמה יחסי מין. הצעירה המבוהלת סירבה בתוקף, אך החשוד לא הסכים לקבל תשובה שלילית. הוא עקב אחריה בזמן שנכנסה למכוניתה והחל לחבוט על חלון הרכב בעקשנות בעזרת אבן.

ברגע של איבוד עשתונות, פתחה בטעות הצעירה את דלת הרכב ואז, על פי החשד, חבט בה החשוד בפניה ושבר את אפה. לאחר מכן הוא ניסה להשכיב אותה על מושב המכונית ולבצע בה את זממו. המתלוננת המפוחדת התנגדה בכל כוחה וצעקה לעזרה. החשוד נבהל מהתגובה ונמלט מהמקום, אך לא בידיים ריקות. על פי החשד הוא ניצל את ההזדמנות וגנב את הטלפון הסלולרי של הצעירה. העוברים והשבים ששמעו את זעקותיה של המתלוננת מיהרו לדווח לשוטרים, פתחו במרדף אחר החשוד ועצרו אותו.