אב שחשש לקבל דוח השאיר את ילדו הפעוט על המדרכה

שוטרי אגף התנועה בירושלים לא האמינו למראה עיניהם - אב שמרכיב את בנו הפעוט על קטנוע. לשוטרים ההמומים לא נותר הרבה זמן להתאושש מההלם כשהאב חסר האחריות מיהר להוריד את הילד באמצע הרחוב ולהימלט מהמקום - כשהוא משאיר מאחור את הקטן לבדו. לבסוף הצליחו השוטרים לאתר את האב החשוד ולעצור אותו

הפעוט הושאר לבד על המדרכה. אילוסטרציה (רויטרס)

אב שנתפס מרכיב את בנו הפעוט על קטנוע חשב כנראה שאם ישאיר את הזאטוט על המדרכה יוכל לחמוק מהשוטרים בקלות. עכשיו הוא חשוד לא רק בנהיגה מסוכנת עם הילד - אלא גם בהזנחת פעוט חסר ישע.

שוטרי אגף התנועה שהיו הבוקר במשמרת שגרתית בשכונה החרדית גבעת שאול שבירושלים היו ודאי צריכים לשפשף את עיניהם חזק כשהבחינו בגבר שמצא דרך מסוכנת למדי להסיע את ילדו בן השנתיים לגן. הוא פשוט העמיד את הילד הקטן על הקטנוע בין כיסא הנהג לכידון.

השוטרים סימנו מיד לאב לעצור. אך האב לא התכוון להיענות לבקשת השוטרים ונמלט מהמקום, לא לפני שהשאיר את בנו התינוק על המדרכה. השוטרים ההמומים, שנשארו עם פעוט בוכה על המדרכה, הצליחו לאתר את אמו, שבסוף הסכימה לשתף עימם פעולה ומסרה את מספר הטלפון הנייד של בעלה.

האב שהצליח אמנם להימלט תחילה מהשוטרים, הבין שאין לו הרבה ברירה כשקיבל שיחת טלפון מהמשטרה. הוא הגיע לתחנת המשטרה, שם טען בחקירתו כי נמלט מחשש לקבל דוח תנועה. המשטרה אמורה לשחררו בערבות וצפויה להעמידו לדין בגין סעיפי הזנחת חסר ישע, נהיגה בצורה לא בטיחותית ואי ציות להוראות שוטר.