שוב: בן 16 ירה בלייזר - וסיכן את הטיסה המשטרתית

מעשה קונדס של נער בן 16 מת"א כמעט והביא להתרסקות של מסוק משטרתי. הצעיר סנוור את הטייס באמצעות קרן לייזר וסיכן את חיי הנוסעים. הקשיבו להקלטות רשת הקשר בין הטייס שסנוור לבין השוטר שתפס את הנער

משטרת מחוז תל אביב גאה מאוד במסוק המשטרתי אותו היא מפעילה. בחודשים האחרונים יוצאים מדי יום שוטרים לסיורים מעל ערי גוש דן, בעיקר כדי לנסות ולהרתיע את הפושעים. אתמול, ניסה נער בן 16 לסנוור את יושבי המסוק תוך שהוא יורה קרן לייזר ירוקה מאקדח לעבר המסוק, בזמן שהוא חג מעל שמי יפו וסיכן את חייהם.

מהמשטרה נמסר כי הנער נכשל למרבה המזל במשימתו, ומפקד הטיסה רפ"ק יוסי ראובני הכווין את שוטרי הסיור, אלה שעובדים על הקרקע, לעבר דירה ברחוב סומקן בתל אביב. במקום נמצא נער בן 16 כשברשותו אקדח הלייזר ונעצר מיד. במהלך היום הוא יובא לבית המשפט לנוער בעיר.

לפני כחודש עצרו שוטרי מרחב איילון נער כבן 15 בבת ים, בחשד שגם הוא ניסה לסנוור את המסוק המשטרתי מעל שמי בת ים. גם במקרה הזה הנער השתמש באקדח היורה קרני לייזר רבות עוצמה, שמסכנות כמובן את יושבי המסוק באופן ממשי. שוטר הסיור שהגיע לגן משחקים בעיר, לשם כיוון אותו טייס המסוק, הבחין בנער ובידו אקדח הלייזר.