מחלק העיתונים התל-אביבי פרץ לכלי הרכב בשכונה

עוברי אורח התקשרו הלילה למשטרה ודיווחו על אדם חשוד הפורץ לכלי רכב ברחוב מרים החשמונאית בת"א. כשהגיעו בלשי המשטרה למקום, התפלאו לגלות כי הפורץ - הוא גם מחלק העיתונים בשכונה. בחקירתו הודה כי בין חלוקה לחלוקה הוא גם "מטפל" בכלי הרכב בשכונה. היום הוא יובא להארכת מעצר

מחלק העיתונים או פורץ הרכבים? צעיר תושב בת ים נעצר הלילה בתל אביב, בחשד כי פרץ לכלי רכב בעיר במהלך עבודתו כמחלק עיתונים. בחקירתו הודה בחשדות, והבוקר הוא יובא להארכת מעצר.

במשטרת מחוז תל אביב התקבלה הבוקר קריאה של מספר עוברי אורח כי אדם פורץ לכלי רכב ברחוב מרים החשמונאית בעיר. בלשי משטרה שהגיעו למקום תפסו את החשוד בזמן הפעולה: רגלו בצבצה מדלתו של אחד הרכבים הפרוצים.

במהלך המעצר שהתבצע במקום, סיפר החשוד כי הוא מחלק עיתונים, ובין לבין "מתפנה" לפרוץ לכלי רכב באזור החלוקה עליו הוא מופקד. לבלשי המשטרה לא נותר לעשות דבר מלבד לעצרו. במהלך חקירתו הודה החשוד כי פרץ למספר כלי רכב נוספים, והבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית המשפט השלום בתל אביב.

מחלק העיתון - הוא גם גנב

סיפורו המוזר של מחלק העיתונים התל אביבי, מצטרף לסיפור אחר, מוזר לא פחות, עליו פורסם בחודש אוגוסט השנה. תושב גבעתיים שהיה מנוי לעיתון "הארץ", שהתקין מצלמה נסתרת בפתח ביתו על מנת לברר לאן נעלם מדי שבוע העיתון שלו - הופתע לגלות כי הגנב המפתיע הוא דווקא מחלק העיתונים של השכן.

המצלמה הקטנה תיעדה את מחלק העיתונים של "ידיעות אחרונות" לוקח את עיתון "הארץ" מפתח ביתו של המנוי, ומסתלק איתו. המחלק שתועד בפנים גלויות במצלמות האבטחה פוטר מעבודתו.