רצח האם בחיפה: כך נראה מעצר הצעירים החשודים

מסיבת יום הולדת בחיפה הסתיימה אמש ברצח. אימו של חתן השמחה ביקשה קצת שקט מהחוגגים, ואז פרצה קטטה שבסופה כמה מחבריו של הצעיר - אסירים משוחררים - רצחו את אמא שלו. יממה אחרי - מתפרסמות תמונות המתעדות את רגע מעצר החשודים ברצח

בחיפה עדיין מזועזעים מהרצח החמור שהתרחש אתמול ברחוב קיבוץ גלויות בעיר. יממה חלפה, והערב מתפרסמות תמונות של רגע המעצר של החשודים ברצח: שלושה תושבי נצרת בשנות ה-20 לחייהם.

אתר החדשות המקומיות בצפון "0404" הביא את התמונות, בהן נראים מתנדבי משטרה מתחנת רכסים, הסמוכה לזירת הרצח, עוצרים את החשודים ברצח שניות לאחר האירוע. רק בשלב מאוחר יותר הגיעה ניידת משטרה לעיר - וסייעה בהמשך המעצרים.

הרצח התרחש אתמול, במהלך מסיבת שחרור מהכלא של צעיר בן 24. קבוצת צעירים התכנסה בדירת אמו, והשכנים התלוננו על רעש רב שביצעו הצעירים. השכנים פנו לאמו של הצעיר בבקשה לסיים את המסיבה, וזו פנתה אל הצעירים בבקשה שיעזבו את המקום. אולם הבקשה הזו, כך נראה, עלתה בחייה.

ניסיון ההפרדה עלה בחייה של האם

בשלב מסוים, אחד הצעירים שלף חפץ חד והחל לדקור את הבן בפלג גופו העליון. הבן נפצע בינוני והחל לזעוק לעזרה. אמו של הצעיר שמעה את זעקתו, ויצאה אליו כדי לנסות להציל אותו מהדוקרים. במהלך ניסיונות הפרדה בין הצעירים, נדקרה האם אף היא בפלג גופה העליון. היא פונתה לבית החולים רמב"ם בעיר כשהיא במצב אנוש, ושם מתה מפצעיה.

הדוקרים, שככל הנראה היו שתויים, נמלטו מהמקום. בנה של הנרצחת פונה גם הוא לבית החולים רמב"ם, אך הוא סירב להתאשפז ועזב את חדר המיון. מייד לאחר התקרית נעצרו שלושת החשודים.