ת"א: צעירה צעקה והבריחה את האנס

בת 22 הצליחה להבריח גבר שניסה לתקוף אותה מינית באזור התחנה המרכזית הישנה בת"א. פליט סודני הציע לה לקיים יחסי מין, ומשסירבה לו חבט בפניה, שבר את אפה וניסה לבצע בה את זממו. צעקותיה הבריחו אותו

חשד: עובד סודני ניסה לאנוס צעירה. אילוסטרציה (חדשות 2)

ניצלה בזכות התושייה: צעירה בת 22 הצליחה להבריח הלילה גבר שניסה לתקוף אותה מינית באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב.

על פי החשד, סמוך לשעה 01:3 ניגש פליט סודני לצעירה תושבת המרכז ששהתה במקום ואמר לה כי ברצונו לקיים עמה יחסי מין. הצעירה המבוהלת סירבה בתוקף, אך החשוד לא הסכים לקבל תשובה שלילית. הוא עקב אחריה בזמן שנכנסה למכוניתה והחל לחבוט על חלון הרכב בעקשנות בעזרת אבן.

ברגע של איבוד עשתונות, פתחה בטעות הצעירה את דלת הרכב ואז, על פי החשד, חבט בה החשוד בפניה ושבר את אפה. לאחר מכן הוא ניסה להשכיב אותה על מושב המכונית ולבצע בה את זממו. המתלוננת המפוחדת התנגדה בכל כוחה וצעקה לעזרה. החשוד נבהל מהתגובה ונמלט מהמקום, אך לא בידיים ריקות. על פי החשד הוא ניצל את ההזדמנות וגנב את הטלפון הסלולרי של הצעירה.

העוברים והשבים ששמעו את זעקותיה של המתלוננת מיהרו לדווח לשוטרים, שנמצאים בכוחות מתוגברים במקום. לאחר מרדף קצר נלכד החשוד ובמהלך היום תבקש המשטרה מבית משפט השלום בתל אביב להאריך את מעצרו.

במקביל התלוננה הלילה תושבת הצפון כי נאנסה על ידי גבר זר ביערות שליד נצרת. האישה סיפרה לשוטרים כי עלתה על טרמפ עם החשוד, כשלפתי הוא סטה מהדרך וביצע בה את זממו. סיבות האירוע נחקרות.