הותר לפרסום: בעל ואשה חשודים ברצח שכנתם בכפר נחף

בית משפט השלום בעכו התיר היום לפרסום כי נעצרו שני חשודים, בעל ואישה בחשד למעורבות ברצח פאדיה מטר, אם לשלוש בנות מהכפר נחף שבגליל בשבוע שעבר. האישה שנעצרה - הייתה זו שהודיעה על הרצח למשטרה. אתמול הוצת ביתם של החשודים ונשרף כליל

בית משפט השלום בעכו הסיר היום חלקית את צו איסור הפרסום על רצח פאדיה מטר, אם לשלוש בנות, מהכפר נחף שבגליל המערבי שנמצאה בשבוע שעבר ללא רוח חיים בביתה כשסימני אלימות קשים על גופה.

היום הותר לפרסום כי ביום הרצח עצרה המשטרה את שני שכניה של מטר בחשד למעורבות ברצח. השניים, מוחמד וסוסאן מטר, נעצרו ביום שני לפני שבוע ומעצרם הוארך היום בשבוע נוסף. האישה אף היתה זו שהודיעה למשטרה על הרצח. אמש ביתם של החשודים בכפר הוצת ונשרף כליל, המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

מטר בת ה-30 נמצאה כשעל גופה סימני אלימות קשים וגרונה משוסף. המשטרה בודקת כיווני חקירה שונים. מחקירה ראשונית של משטרת כרמיאל עלה כי שכנתה של הצעירה מצאה אותה מוטלת בביתה כשעל גופה סימני דקירה רבים.

שרועה בתוך שלולית דם

השכנה הזעיקה למקום את צוות מד"א אשר ורופא נאלץ לקבוע את מותה. חוקרי משטרת כרמיאל הגיעו למקום ופתחו בחקירה. מעדויות של אנשי מד"א עולה כי הצעירה נדקרה בכל חלקי גופה, ובהמשך גרונה שוסף.

"קיבלנו קריאה על אישה שכובה כשהיא שותתת דם בביתה עם סימני דקירות בפלג גופה העליון", סיפר מת"מ ליאור פדידה, חובש בכיר במד"א אשר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"כשהגעתי לזירה ראיתי שלולית דם, לצערנו היה מדובר במוות ודאי לכן אפילו לא התחלנו בפעולות החייאה. למרות שאנחנו מעורבים במקרים רבים כאלה, היה זה קשה במיוחד לראות אם לשלוש בנות שוכבת כך מתבוססת בדמה".