חשד: הגננת לימדה את הילדים לבצע בה עיסויים

הורים לילדים בצהרון בחיפה הגישו תלונה במשטרה נגד הגננת, בטענה כי הם חושדים שהיא לימדה את הילדים לבצע בה מעשים בעלי אופן מיני. הפרשה נחשפה לאחר שילדה בגן עיסתה את אמה והסבירה לה: כך לימדו אותי בגן. המשטרה: התלונות נבדקות, לא ברור אם מדובר בעבירה

משטרת חיפה חוקרת תלונות של הורים לילדים בצהרון בעיר, לפיהן הגננת ביצעה בילדים בצהרון מעשים בעלי אופי מיני, לימדה אותם לבצע "מעשים מיניים" ואיימה עליהם שלא יספרו על המעשים להוריהם. ממשטרת חיפה נמסר כי הוגשו שלוש תלונות בפרשה.

הפרשה נחשפה בעקבות תלונה של אם לילדה בצהרון שטענה כי בזמן שהיתה עם בתה בבית, תפסה הילדה את האם מאחור והחלה לעסות את גבה. כששאלה האם המופתעת את בתה מי לימד אותה לעשות מסאז' היא השיבה, כך לדברי האם: "הגננת לימדה אותי בגן איך עושים את זה".

מפקדת משטרת חיפה, ניצב משנה אהובה תומר, סיפרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי התלונות נבדקות ועדיין לא ברור האם מדובר בעבירה בעלת אופי מיני, ואם אכן מדובר בעבירה פלילית. חוקר ילדים צפוי לחקור את הילדים, ובתום החקירה מסקנותיו יועברו למשטרה.

משרד החינוך: התלונה נחקרת במשטרה

הפרשה פורסמה הבוקר לראשונה ברשת ב' של קול ישראל. על פי הדיווח, הגננת, תושבת חיפה, מנהלת גן ילדים עירוני בשעות הבוקר וצהרון פרטי בביתה בשעות אחר הצהריים. על פי חשדם של ההורים, הגננת ביקשה מילדי הצהרון לעשות בה עיסויים בכל חלקי גופה, גם באיברים מוצנעים.

דוברת משרד החינוך המחוז חיפה, נורית כהנא מסרה בתגובה: "התלונה הוגשה נגד צהרון שאינו בפיקוח משרד החינוך והוגשה תלונה למשטרה. משרד החינוך יפעל בהתאם לתוצאות בדיקת המשטרה".