גופת חסר הבית שנמצאה בראשון לציון - ככל הנראה התאבדות

בעל מפעל לשיש שהגיע הבוקר למקום עבודתו באזור התעשייה בראשון לציון הבחין כי כתמי דם נמצאים על שביל הגישה למפעל. כאשר פתח את דלת הכניסה, גילה גבר מוטל ללא רוח החיים. תחילה חשבו שמדובר ברצח חסר בית, אך לאחר מכן התברר שמדובר בהתאבדות

זירת הרצח בראשל"צ (חדשות 2)

גופת הגבר שנמצאה הבוקר בראשון לציון היא תוצאה של התאבדות. בעל מפעל לשיש הממוקם ברחוב ברשבסקי הגיע הבוקר בשעה 08:00 למפעל והבחין בכתמי דם לאורך שביל הגישה למפעל. כאשר פתח את דלת הכניסה מצא שם גופת אדם, חסר בית כבן 40, שרועה על הקרקע. בעל המפעל הזעיק את כוחות המשטרה שהגיעו בכוחות גדולים והחלו בחקירה ראשונית.

תחילה סברו החוקרים כי מדובר ברצח בעזרת חבטות עד מוות בראשו של המת. בהמשך החקירה התברר כי לא מדובר ברצח אלא בהתאבדות.

שבת: גופה נמצאה בתוך רכב שעלה באש

חשד לרצח סמוך לקיבוץ עין שמר באזור פרדס חנה-כרכור: גופתו של ג'ומעה כבוע (34) תושב בקה אל גרביה נמצאה בליל שבת, בתוך מכונית שרופה ללא רוח חיים. כוחות שהגיעו למקום סברו תחילה כי מדובר בתאונת דרכים, אך בהמשך התברר שהרכב חנה בשוליים ולא נפגע על ידי כלי רכב אחר. משטרת חדרה פתחה בחקירת המקרה.

בסמוך לשעה 23:00 התקבל דיווח במשטרה ובמד"א על תאונת דרכים בכביש 652 סמוך לעין שמר. למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים מתחנת חדרה וצוותי מד"א וזק"א. רופא של מד"א נאלץ לקבוע את מותו של גבר שהיה במכונית וגופתו נחרכה.

גופתו של ההרוג הועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר לקביעת סיבת המוות, אולם בשעה זו טרם ברור מהי סיבת המוות על פי הממצאים שנתגלו במקום. המשטרה ממשיכה לחקור את האירוע.