הסוכן הסמוי, הסמים ומרכול "הדברים הטובים"

בפשיטה משטרתית נעצרו הלילה 16 חשודים בסחר בסמים באזור נתניה. סוכן סמוי שהופעל בתקופה האחרונה במסווה של ברמן, התיידד עם החשודים ושידל אותם למכור לו סמים מסוג הרואין, קוקאין וחשיש. בפשיטה הלילה נמצאו במרכול כ-30 אצבעות חשיש. בין העצורים: שתי נשים וקטין

המלחמה בסמים נמשכת במלוא עוזה: היחידה המרכזית של מחוז מרכז במשטרה עצרה הלילה 16 בני אדם בחשד כי סחרו סמים מסוג הרואין, קוקאין וחשיש - לאחר שאלו הופללו על ידי סוכן סמוי שהתחזה לברמן ויצר קשר עם החשודים באזורי הבילוי בעיר נתניה. בין הסוחרים, שבאים מאזור נתניה, לוד ותל אביב - שתי נשים, קטין ונהג מונית.

"כשהמשטרה הציעה לי לעבוד כסוכן סמוי, קפצתי על המציאה", סיפר הלילה הסוכן שהפליל את 16 החשודים לחדשות 2 באינטרנט. בעברו, שירת הסוכן כלוחם ביחידת הצנחנים.

"דברים טובים"

במהלך פעילותו הפליל הסוכן אישה בשנות ה-40 לחייה, שבבעלותה מרכול בנתניה בשם "מוצרי מכולת ועוד דברים טובים". על פי החשד, האישה סחרה בסם מסוג חשיש במשך תקופה ארוכה, אותו היא הייתה נוהגת להקפיא בתוך מקל חלול של מגב. במרכול נמצאו הלילה במהלך החיפוש המשטרתי, שתועד במצלמות וידאו, 33 וחצי אצבעות חשיש.

בפשיטה עצמה נטלו חלק גם לוחמי יס"מ, לצד שוטרים ממחלק הסמים של ימ"ר מרכז ובלשי משטרה. כל החשודים הועברו להמשך חקירת המשטרה. 

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2