הצעיר שדיווח על התאבדות כדי להיפטר מבחורה

תושב פ"ת שהכיר בחורה באינטרנט לא ידע כיצד לסיים את הקשר. במקום להשתמש במשפט הידוע "זו לא את - זה אני", הוא שלח לביתה שוטרים כדי שיספרו לה שניסה להתאבד בירייה בעקבות הטרדותיה. לאחר שלא נמצאה זירת ירי ולא הגיע אף פצוע לביה"ח - הבינו השוטרים שמדובר בהודעה כוזבת ועצרו את הצעיר, שטוען "היא הטרידה אותי"

הודיע על ההתאבדות של עצמו. אילוסטרציה (רויטרס)

יש אנשים שלא שמעו על הביטוי "זו לא את, זה אני", וגם לא על הביטוי "בואי נישאר ידידים". דיווח על אהבה כוזבת כזו הקפיץ את שוטרי תחנת פתח תקווה לחפש אחר בחורה שגרמה לבחור צעיר לירות בעצמו.

הסיפור החל בעקבות שיחה שהתקבלה הלילה במוקד 100 של מחוז המרכז. מעברו השני של הקו נשמע אדם שהציג עצמו כתושב פתח תקווה שחושש לחיי בנו. לדבריו, בנו ירה בעצמו בעקבות ריב עם בחורה שהכיר דרך האינטרנט, וכעת הוא נמצא בבית החולים.

האיש המשיך וסיפר שאותה צעירה לא מפסיקה להטריד את בנו האומלל, והתחנן בכל לשון של בקשה שישלחו שוטרים לביתה כדי לעצור אותה ולמנוע ממנה לפגוע שוב בבנו. עם סיום השיחה, יצאו ניידות משטרה ופתחו בסריקות נרחבות אחר "הבחורה המטרידה" שמתגוררת בקריית שמונה על מנת לאתרה.

אין זירה ואין פצוע

במקביל הגיעו השוטרים לבית החולים על מנת לתחקר את בנו של המתלונן, אך שם ציפתה להם הפתעה כיוון שאיש מהצוות הרפואי לא הכיר את הבחור הצעיר ושבור הלב, שפונה כביכול עם פציעות ירי.

כשהבינו השוטרים שמדובר במתחזה - זנחו את בית החולים והחלו לחפש אחר המתקשר האלמוני, וגילו שמאחורי דמות האב המודאג מסתתר בחור בן 23. הבחור אמנם הכיר בחורה באינטרנט וטוען שהיא אכן הטרידה אותו, אך במקום להיפרד ממנה בצורה המקובלת, הוא קיווה שהשוטרים יגיעו אליה ויגרמו לה להפסיק את ההטרדות משום שהוא ניסה להתאבד.

במשטרה חושדים שמדובר במטריד סדרתי שמסר בעבר הודעות כוזבות וחסרות חשיבות כדי להעסיק את המשטרה. הוא נעצר לחקירה ושוחרר בתנאים מגבילים, ובאשר לבחורה - להבא היא כנראה תבדוק טוב יותר את הבחורים שעמם עם היא משוחחת ברשת.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סקר חדשות 2: האם את/ה מתכוון להתחסן נגד שפעת החזירים?