אדם נדקר בשל ויכוח על שכר דירה

בנו של בעל הדירה הממוקמת בראשון לציון דקר את השוכר, גבר בן 33, ככל הנראה בשל חוב כספי. הדוקר נמלט מהמקום ונערכות סריקות אחריו על ידי המשטרה. לא ברור אם הדוקר התכוון לבצע את המעשה כשהגיע למקום או שהיה מדובר באירוע שנוצר בעקבות ויכוח

שוב דקירה, הפעם בראשון לציון (חדשות 2)

דקירה בגלל ויכוח על שכר דירה: משטרת ראשון לציון קיבלה הערב דיווח על דקירה ברחוב הרצל 38 בעיר. כוחות המשטרה שהגיעו למקום גילו פצוע בן 33 שנדקר בגבו.

לאחר שכוחות מד"א פינו את הפצוע במצב קל עד בינוני לבית החולים אסף הרופא, חקרה המשטרה את שוכר הדירה. מהחקירה עולה כי בנו של בעל הדירה דקר את הדייר על רקע חוב כספי. הדוקר נמלט מהמקום ונערכות סריקות אחריו על ידי משטרת ראשון לציון.

זהותו של הדוקר ידועה למשטרה, אך טרם ברור אם הוא התכוון לבצע את הדקירה כשהגיע למקום או שהיה מדובר באירוע שנוצר בעקבות ויכוח והתלהטות יצרים.

הבוקר: 5 פצועים בקטטה בקריית גת

לפנות בוקר פרצה קטטה אלימה בקריית גת. המשטרה עצרה ארבעה חשודים במעורבות באירוע האלים שבו נדקרו חמישה בני אדם. החשודים הועברו לחקירה ביחידת התשאול ביחידה המרכזית לכיש, ויובאו בהמשך הערב להארכת מעצרם.

שלושה מהפצועים מאושפזים במצב קשה בבית החולים ברזילי באשקלון, והיתר במצב קל. החמישה נפצעו במהלך התגרה, כששלפו סכינים והחלו לדקור זה את זה.