יחצ"ן הזמין צעירה למסיבה דרך פייסבוק - ונדקר

שלושה צעירים תקפו בן 18 שהזמין את חברתו של אחד מהם למסיבה דרך הרשת החברתית פייסבוק, כיוון שחשבו שהוא מתחיל איתה. הצעיר עובד כיחצ"ן של מועדון האומן 17 בתל אביב - וזו עבודתו - להזמין אנשים למסיבות. היום יובא הדוקר להארכת מעצר

נדקר כי שלח הזמנה למסיבה (אילוסטרציה)

מסוכן להיות יחצ"ן מסיבות: לפני כשבועיים קיבלה המשטרה דיווח על קטטה מחוץ למועדון ברחוב אבולעפיה בתל אביב. על פי הקריאה, שלושה צעירים תקפו צעיר אחר.

הקטטה אמנם התפזרה ללא התערבות המשטרה, אך עוד באותו הערב קיבל הצעיר שהותקף שיחת טלפון שאמרה לו להגיע לרחוב רזיאל בעיר. הצעיר הסכים והגיע לרחוב לרזיאל, שם הותקף בשנית על ידי שלושה אנשים, ובסוף הקטטה נדקר בחזהו ונפצע באורח בינוני עקב נקב בחזה.

שני צעירים נעצרו זמן קצר לאחר המקרה. מחקירתם עולה כי הסיבה שתקפו את הצעיר היא שחשדו שהוא מנסה להתחיל עם חברתו של הדוקר מאחר ששלח לה הזמנות למסיבות דרך הפייסבוק. מדובר בצעיר העובד כיחצ"ן של מועדון "האומן 17" בתל אביב, וזו למעשה מהות תפקידו - להזמין אנשים למסיבות. אמש הסגיר עצמו צעיר נוסף - הדוקר, והוא קושר עצמו למיוחס לו.

במהלך היום הוא צפוי לבוא לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו. השניים האחרים שהיו מעורבים בקטטה שוחררו לביתם בתנאים מגבילים.