חשד: אנס צעירה במועדון בפ"ת

המשטרה עצרה חשוד בן 35 בחשד שאנס צעירה שהגיעה לבלות במועדון בעיר, תוך שהוא מאיים עליה שלא תתלונן. למרות שנמלט מהמקום, הוא אותר ונעצר ויובא להארכת מעצרו בהמשך. בכפר סבא נעצר נהג מונית בחשד לביצוע מעשים מגונים בצעירה מוגבלת השוהה במועדון חוסים בעיר. הוא נעצר לחקירה, במהלכה חש ברע ופונה לביה"ח

חשד: אנס מחוץ למועדון (חדשות 2)

חשד לאונס בפתח תקווה: תושב העיר בן 35 נעצר בעקבות תלונה של צעירה שבילתה במועדון שבו שהה ביום ראשון האחרון. על פי החשד, החשוד התנפל עליה מחוץ למועדון ואנס אותה תוך הפעלת כוח רב.

על פי עדותה של הנאנסת בת ה-22, החשוד עקב אחריה בצאת מהמועדון ואז אחז בידה ומשך אותה בכוח בידה. הצעירה ניסתה להתנגד, אולם החשוד הצליח לבצע את זממו ונמלט, לא לפני שהוא מספיק לאיים עליה שלא תעיז להתלונן במשטרה.

לאחר מספר ימים אזרה הצעירה אומץ ופנתה למשטרת פתח תקווה, שפתחה מיד בחקירה. הודות לעדויות של צעירים שבילו במועדון, אותר החשוד ונעצר בחשד לאונס, תקיפה ואיומים, והבוקר הוא יובא לבית משפט השלום בעיר לצורך הארכת מעצרו.

כפר סבא: חשד למעשים מגונים בחסרת ישע

בעקבות מקרה שאירע בשבוע שעבר, נעצר נהג מונית בן 57 מהוד השרון בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה מכפר סבא ששוהה במעון חוסים בעיר.

על פי החשד, ביום שלישי שעבר, עלתה בת ה-26 שסובלת ממוגבלות למונית של החשוד, והתיישבה לידו. במהלך הנסיעה החל הנהג לבצע בצעירה מעשים מגונים. כשעצר את המונית, ניצלה הצעירה את ההזדמנות וברחה מהמונית, כשהיא קוראת לעזרתם של עוברי אורח.

תושבים שהבחינו בה הזמינו את המשטרה, שאיתרה את הנהג ועצרה אותו בחשד לביצוע מעשים מגונים בחסרת ישע, אולם במהלך החקירה הוא חש ברע ונזקק לטיפול רפואי. בהמשך הוא יובא להמשך חקירה ולהארכת מעצר בבית משפט השלום בכפר סבא.