חשד לרצח סמוך לקיבוץ עין שמר: גופת גבר נמצאה במכונית שרופה

תושב אחד הכפרים באזור נמצא הלילה בתוך מכונית שרופה ללא רוח חיים. כוחות שהגיעו למקום סברו תחילה כי מדובר בתאונת דרכים , אך בהמשך התברר שהרכב חנה בשוליים - ולא נפגע על ידי כלי רכב אחר. משטרת חדרה פתחה בחקירת המקרה

חשד לרצח סמוך לקיבוץ עין שמר באזור פרדס חנה-כרכור: גופתו של ג'ומעה כבוע (34) תושב בקה אל גרביה נמצא הלילה, בתוך מכונית שרופה ללא רוח חיים. כוחות שהגיעו למקום סברו תחילה כי מדובר בתאונת דרכים , אך בהמשך התברר שהרכב חנה בשוליים - ולא נפגע על ידי כלי רכב אחר. משטרת חדרה פתחה בחקירת המקרה.

בסמוך לשעה 23:00 התקבל דיווח במשטרה ובמד"א על תאונת דרכים בכביש 652 סמוך לעין שמר. למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים מתחנת חדרה וצוותי מד"א וזק"א. רופא של מד"א נאלץ לקבוע את מותו של גבר שהיה במכונית וגופתו נחרכה.

גופתו של ההרוגהועברה למכון לרפואה משפטית באבו כביר לקביעת סיבת המוות, אולם בשעה זו טרם ברור מהי סיבת המוות על פי הממצאים שנתגלו במקום.

מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע נחקרות: "מוקדם לקבוע אם מדובר ברצח ולא נשללת האפשרות שמדובר בתאונת דרכים", נמסר. "גורמי המעבדה הניידת לזיהוי פלילי יגיעו למקום וייאספו ראיות בשטח". אם אכן יתברר כי מדובר ברצח, מדובר במקרה הרצח השלישי בצפון בתוך שבוע.

 נחף: אם לשלושה נרצחה

בכפר נחף שבצפון נמצאה השבוע גופת אישה בת 30, אם לשלושה ילדים, כשעל גופה סימני אלימות קשים וגרונה משוסף. המשטרה בודקת כיווני חקירה שונים, בהם את האפשרות כי מדובר בשוד שהסתבך. שמה של הנרצחת: פאדיה מטר, אם לשלוש בנות, תושבת נחף.

מחקירה ראשונית של משטרת כרמיאל עולה כי שכנתה של הצעירה מצאה אותה מוטלת בביתה כשעל גופה סימני דקירה רבים. השכנה הזעיק למקום את צוות מד"א אשר ורופא נאלץ לקבוע את מותה. חוקרי משטרת כרמיאל הגיעו למקום ופתחו בחקירה. מעדויות של אנשי מד"א עולה כי הצעירה נדקרה בכל חלקי גופה, ובהמשך גרונה שוסף.

קיבלנו קריאה על אישה שכובה כשהיא שותתת דם בביתה עם סימני דקירות בפלג גופה העליון", סיפר מת"מ ליאור פדידה, חובש בכיר במד"א אשר שוחח עם חדשות 2 באינטרנט.

"כשהגעתי לזירה ראיתי שלולית דם, לצערנו היה מדובר במוות ודאי לכן אפילו לא התחלנו בפעולות החייאה. למרות שאנחנו מעורבים במקרים רבים כאלה, היה זה קשה במיוחד לראות אם לשלוש בנות שוכבת כך מתבוססת בדמה".

בשבוע שעבר: בת 30 נרצחה באכזריות

אישה כבת 30, תושבת הכפר חורפיש נמצאה ביום חמישי שעבר ללא רוח חיים במשרד של אביה בו עבדה, כשהיא פצועה ברוב חלקי גופה. למקום הוזעקו ניידת טיפול נמרץ של מד"א ורופא מקומי שנאלצו לאחר ניסיונות החייאה ממושכים לקבוע את מותה.

מחקירת המשטרה עולה כי הנרצחת היא אם לשני ילדים, נשואה, מהנדסת במקצועה שסיימה את לימודי ההנדסה בטכניון שבחיפה. קרובי משפחתה סיפרו שחשדם התעורר לאחר שבעלה לא הצליח ליצור עימה קשר. הם החלו לחפש אחריה, וכאשר הגיע למשרד המשפחתי בו עבדה, נגלה לעיניהם מחזה מזעזע: גופתה היתה שרועה על הרצפה ועליה סימני אלימות קשים.

למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים שפתחו בחקירה. "אנחנו כרגע מתמקדים בחקירת ממצאי הזירה, ולא שוללים שום כיוון חקירה", אמר לחדשות 2 באינטרנט נצ"מ יורם אזולאי, מפקד היחידה המרכזית במרחב הגליל. על הפרשה הוצא צו איסור פרסום.